Téma: Chlamydie pneu,ŠŽ

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2016-07-13 14:18:27 ukázat v kontextu reset

Chl + bor.:
RK ideálně s rozprašovačem (jde na 50 i 100 ml lahvičku) 1-3 stříknutí do krku, 3-8x denně, dlouhodobě.
SK + TK 3+3 ml (dávkovat lze kapátkem) do 2-2,5 dcl vody + Práškový vitamin C ¼ čajové lžičky + Golden Yacca 2 tobolky, pít mimo jídlo (30 minut před jídlem, nebo 2 hodiny po jídle). Tuto kombinaci připravovat a užívat 3-4x denně 1-3M dle potřeby.

Podpora detox:
Dýchat Sifonem 6 z počátku 5 minut a dle možností po čase zvyšovat až na 20 minut 10-4x denně. A jinak pokud možno Ještěrčí dech častodenně.
OO-KH je vyrobena se záměrem dlouhodobé podpory detoxikace játry. 1/2 lžíce 2-3x denně (1-1-0 snídaně-oběd-večeře nebo 1-1-1) nejlépe do jídla, nebo při jídle.

JK + VK 1 + 1 lžička do 1 dcl vody + Dolomit 1 tableta 2-3x denně po jídlech.

Štítná žláza (Šž):
Šž lehce mazat MO+ 1-2x denně a setřít. Šíji (krční páteř) masírovat pomocí MO+ v nahrbené pozici od lopatek ke hlavě 5-10 minut. Potom setřít a zateplit!
Pravděpodobně máte dlouhodobě ztuhlou krční páteř od hrbení hlavy nesené dopředu jako Spejbl a Hurvínek. Svaly jsou ztuhlé a svým stažením dlouhodobě blokují nervy odstupující od míchy. Šíji je proti hrudní páteři nezbytné narovnat a tedy se vyprsit jako vážená osoba. A toto vyprsení si připomínat a vracet se k němu nesčetněkrát denně.
Cviky na krční páteř, viz https://www.youtube.com/watch?v=Ilb79S1trlE.

Okolí vašeho neobvyklého obratle L6 mazat K1 asi 3 minuty 2x denně směrem k srdci a na noc promasírovat MO+ 5-10 a směrem k srdci. Ulnaris také. A zateplit.

Tinnitus:
Černý kulich až po bradu na noc výrazně zlepšuje noční dodávku kyslíku a melatoninu pro komplexní regeneraci očí, vaziv, jater, nervů a prohřátím dutin omezuje chrápání.
Textil prohřívá dutiny a nutí nás více dýchat i v noci. Tmavá barva brání vstupu zbytkového světla pro zlepšení produkce regeneračního hormonu melatoninu.

V případě, že by výše uvedené nebylo dostačující, doporučuji Osobní poradnu.Více viz obecné zpracování: ChlamýdieBorreliózaArtróza


Ebi 2016-07-11 16:52:29 ukázat v kontextu reset

Dobrý den.Věk 40let,153cm,75kg,tep 80.Krevní rozbory Chlamydie pneu,prodělané Borelie,aktivní lehce přes pozitivní 10let,opakující výsledky neléčené atb.nízké hodnoty.Problémy s ŠŽ chroba,minulý rok hyper,thyrozol,bisoprolol.Přechodně na hypo euthyrox,znovu thyrozol nyní bez medikace BG chroba/poz/trak/nyní euthyreoza naposledy lehce zvýšené TSH bez medikace.Vyčerpání,bez energie,unava psychické problémy AD,svalové záškuby,bolesti kloubů osteopenie,artroza 1,bedra obratel L6,tinitus ,neurologické bolesti ulnaris.Děkuji,hezký den.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele