Téma: akné na zádech

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2016-07-20 13:36:19 ukázat v kontextu reset

Obvykle se tím organizmus zbavuje ztužených tuků, margarínů a palmového oleje…Zanícené (hnisavé tamponovat RK, nehnisavé postačí tamponovat REK 1-2x denně, mazat lze po chvilce MOM-Ag.

K mytí těla používat naše Tekuté antibakteriální mýdlo Dědka kořenáře.

LVK + CK 3+3 ml (dávkovat lze kapátkem) do 2-2,5 dcl vody, pít mimo jídlo (30 minut před jídlem, nebo 2 hodiny po jídle). Tuto kombinaci připravovat a užívat 3-4x denně. Užívat dlouhodobě, ale na noc si brát REK ½-1 lžíce do 2,5-4 dcl vody a rozmixovat do toho 1 lžíce Sanogel s čepicí a k tomu B-komplex Forte.Nic sladkého, jedině trochu fruktózy. Bílé pečivo také nebrat.Detoxikace dlouhodobá:

OO-KH ½ lžíce 2-3x denně (1-1-0 snídaně-oběd-večeře nebo 1-1-1) nejlépe do jídla, nebo při jídle.

JK 1 lžička do 2 dcl vody 3x denně po jídle.Na spaní černý kulich až po bradu a dýchat skrz něj. Textil prohřeje dutiny a nutí nás více dýchat i v noci. Černá barva brání vstupu zbytkového světla pro zlepšení produkce regeneračního hormonu melatoninu.Více viz obecné zpracování: AknéJaterní poruchy (Jaterní nedostatečnost)


daniel22 2016-07-14 13:24:31 ukázat v kontextu reset

Zdravím, již přes rok mám problém s akném po celých zádech. Obličej a ostatní v pořádku. Nemám hluboké boláky, spíše malé povrchové bílé pupínky.(můžu zaslat foto)
Sportuji,nejím extrémně špatně. Piji hlavně vodu s citronem+pivo občas. Paradoxně když jsem zlepšil stravu, tak se to ukázalo.
Zaměstnání zodpovědné (teprve 2.měsíc). Předtím student-čili bezstarostí
Děkuji za rady.
Dan-26let/175cm/65kg - tep mám poměrně nízký. Nyní 54/min.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele