Téma: Cysty-18 letá

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2016-08-24 13:36:15 ukázat v kontextu reset

Jestli to jsou skutečně cysty, tedy vakovité útvary vyplněné kapalinou, bývá tu podle mne nejčastější parazitární původ. Zcela výjimečně by toho byl schopen mikrob, snad staf. aureus.
Tamponoval bych RK kožní útvary častokrát denně a večer masírovat lokality 2-5 minut MO+.
TK 3 ml (dávkovat lze kapátkem) do 1,5-2 dcl vody + Práškový vitamin C ¼ čajové lžičky, pít mimo jídla (30 minut před jídlem, nebo 2 hodiny po jídle). Tuto kombinaci připravovat a užívat 3-4x denně. A k tomu vždy i Moringa 3 tablety.
Dýchat Sifonem 6 z počátku 5 minut a dle možností po čase zvyšovat až na 20 minut 5-3x denně. A jinak pokud možno Ještěrčí dech častodenně.
Pro detox JK 1 čajová lžička (2-2,5 ml) do 1-1,5 dcl vody 3x denně po jídle.
Nicméně mám pochybnost, že se jedná o cysty. To tedy jen osobně. A komplexní detox také.Více viz obecné zpracování: Cysta pasivní, klidová, myom)


Danů97 2016-08-22 11:28:10 ukázat v kontextu reset

Dobrý den. Je mi 18 let. Jsem student, ve škole skoro pořád sedím.Výška 180 cm a váha 66 kg. Zhruba od 13 let se mi tvoří na těle cysty. Již 4x jsem si je nechala chirurgicky odstranit. Cysty i jizvy jsou nevzhledné a velmi mě to trápí. Od malička se mi tvoří na obličeji i milie (malé bílé kuličky pod kůží). Asi rok po posledním chirurgickém zákroku se mi udělala další cysta na boku na hrudníku a mírně se zvětšuje. Včera jsem si našla na těle ještě jednu.Kožní lékař mně neustále posílá na chirurgii, že s tím nejde nic jiného dělat. Prosím o radu byla bych vám ze srdce vděčná. Věřím že mi bylinky s Vaší radou můžou pomoci Děkuji a hezký den.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele