Téma: Akne-32letá

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2016-09-18 07:11:53 ukázat v kontextu reset

Je to problém imunity a jater.

Zanícené (hnisavé tamponovat RK, nehnisavé postačí tamponovat REK 1-3x denně a mazat po chvilce oschnutí lze MOM-Ag.
K mytí těla používat naše Tekuté antibakteriální mýdlo Dědka kořenáře.
GK + REK 3 + 3 ml (dávkovat lze kapátkem) do 2-2,5 dcl vody, pít mimo jídlo (30 minut před jídlem, nebo 2 hodiny po jídle). Tuto kombinaci připravovat a užívat 3-4x denně. Užívat dlouhodobě a vždy i večer.
Nic sladkého, jedině trochu fruktózy. Bílé pečivo také nebrat.

Detoxikace dlouhodobá:
OO-KH + Pupalkový olej ½ + ½ lžíce 2-3x denně (1-1-0 snídaně-oběd-večeře nebo 1-1-1) nejlépe do jídla, nebo při jídle.
JK 1 lžička do 2 dcl vody 3x denně po jídle.
Dýchat Sifon 6 5 min a zvyšovat až na 20 min. 10-3x denně. A jinak pokud možno Ještěrčí dech častodenně a neustále si to připomínat.

Na spaní černý kulich až po bradu a dýchat skrz něj. Textil prohřeje dutiny a nutí nás více dýchat i v noci. Černá barva brání vstupu zbytkového světla pro zlepšení produkce regeneračního hormonu melatoninu.

Kdyby to bylo ještě málo, přidejte si na noc Sanogel 2 polévkové lžíce mixovat do 2 dcl vody + Dobromyslová směs NK 1,5 ml (dávkovat lze kapátkem) + B-komplex Forte 1 tableta.Více viz obecné zpracování: AknéJaterní poruchy (Jaterní nedostatečnost)


karkula 2016-09-17 17:24:29 ukázat v kontextu reset

Dobrý den Dedečku kořenáři . Asi tři roky, možná déle, mě trapí akné v obličeji a bohužel i na zadech. Je to jakoby krupička a z některých se udělaji velké boláky- navíc červené a hojí se velmi dlouho. Má to i můj otec, takže jsem si to možná taky pěkně podědila. Je mi 32let, žena , mám sedave zaměstnáni, 170 vysoká, 63kg, hýbu se hodně v přírodě, snažîm se jíst zdravě. Mohl by jste mi prosim poradit, jak bych se toho mohla zbavit? Děkuji

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele