Téma: Escherichia Colli v moči

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2016-09-29 06:27:58 ukázat v kontextu reset

LPPK 1 polévková lžíce (10 ml) + 2 tablety (nebo 1 lžička = 3 g) jedlé sody do 2-2,5 dcl vody, pít mimo jídlo (30 minut před jídlem, nebo 2 hodiny po jídle). Tuto kombinaci připravovat a užívat 5x denně po dobu 4-10 dní.
Potom přejít plynule a dlouhodobě na LVK + TK 1 +1 čajová lžička do 2-2,5 dcl vody + 1 tabletu jedlé sody, pít dlouhodobě mimo jídlo (30 minut před jídlem, nebo 2 hodiny po jídle). Tuto kombinaci připravovat a užívat 3-4x denně.

OKH ½ lžíce 2-3x denně (1-1-0 až 1-1-1 = snídaně-oběd-večeře) nejlépe do jídla, nebo při jídle.
JK 1 čajová lžička (2-2,5 ml) do 1-1,5 dcl vody 3x denně po jídle.

Na mytí používat dlouhodobě Tekuté antibakteriální mýdlo Dědka kořenáře.

Dýchat Sifonem 6 z počátku 5 minut a dle možností po čase zvyšovat až na 20 minut 10-3x denně. A jinak pokud možno Ještěrčí dech častodenně.

Bederní pás (nosit od kostrče výše), kříž a bederku i nohy mít vždy v teple, nenosit podpatky, chodit přes špičky.

Nejíst bílou mouku, cukr, sladkosti, brambůrky, margaríny, palmový olej, uzeniny, taveňáky, ostrá cizokrajná koření.
Jíst zeleninu ke každé porci v různých formách (syrová, kvašená, tepelně upravená, v menší míře ovoce.Více viz obecné zpracování: Zánět obecně a konkrétně zánět močového měchýře


dasaibisek 2016-09-27 14:00:53 ukázat v kontextu reset

Vážený pane Nový.
Od 5.9. mám zánět močového měchýře. Rozjelo se mi to na dovolené v termálních lázních. První den krev v moči, to jsem zažehnala čajem vilcacoran detox, který jsem měla ssebou. Pila jsem tam pak přesličku a urologický čaj. Po návratu jsem začala brát tinkturu - kombinace přeslička, zlatobýl, lichořeřišnice (Pavel Váňa). Ulevilo se mi, žádné potíže jsem neměla, ale v moči nález E.Colli. Po 6ti dnech jsem začala brát vaši Medvědicovou směs 3x denně lžičku. Stále mám kalnou moč. Citlivost byla stanovena na Furantoin, Amoxicilin, Cefuroxim. Protože mám jednu ledvinu (operace v mládí pro vysoký krevní tlak - vysoký renin v krvi způsobený vazivově zaškrcenými cévami v levé ledvině), nechce se mi brát antibiotika. Moc vás prosím, buďte tak laskav a poraďte mi.
S poděkováním Dagmar Macháčková

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele