Téma: Bolest pod levým žebrem-43letá

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2016-09-30 04:59:59 ukázat v kontextu reset

Isopropylakohol se Vám v těle metabolizuje na aceton, takže na zdraví Vám ani u jedné látky přát nelze. Dlouhodobé vystavení těmto 2 DRÁŽDIVÝM látkám určitě na zdraví nepřidá. Nicméně mám pocit, že se jedná o namožený úpon břišního svalu odtrhávajícího se za specifických podmínek od žebra.

AK + CK 3 + 2 ml (dávkovat lze kapátkem) do 1,5-2,5 dcl vody, pít mimo jídlo (30 minut před jídlem, nebo 2 hodiny po jídle). Tuto kombinaci připravovat a užívat 3-4x denně.

Detox:
JK 2 ml (dávkovat lze kapátkem) do 1,5-2,5 dcl vody, pít po jídlech obvykle 3x denně.
OOT ½-1 polévková lžíce 2-3x denně (1-1-0 snídaně-oběd-večeře nebo 1-1-1) nejlépe do jídla, nebo při jídle.

Dýchat Sifonem 6 5 min a dle možností po čase zvyšovat až na 20 minut. 10-3x denně. A jinak pokud možno Ještěrčí dech denně.

Na noc Sanogel 2 polévkové lžíce mixovat do 2 dcl vody + Dobromyslová směs NK 2,5 ml (dávkovat lze kapátkem) + B-komplex Forte 1 tableta.

Mazat lokalitu K1 2-4 minut 1-2x denně, následně masírovat 5-10 minut MO+. Potom přebytky důsledně setřít a zateplit!

Nejíst bílou mouku, cukr, margaríny, palmový olej, uzeniny, taveňáky, ostrá cizokrajná koření (s výjimkou kurkumy), potraviny barevně tepelně výrazně změněné (smažené, pražené, konzervanty.

Nevhodné jsou sladkosti, cukrovinky, sušenky, slané brambůrky, kakao (pro některé je alergenem), spékané tyčinky… Pokud musí být sladké, tak vlastní výroby bez použití cukru (nebo jen trochu fruktózy či lépe Stévie).
Upřednostňujte zeleninu dopoledne syrovou, odpoledne tepelně upravenou. Ovoce jen s hlavními jídly.

Asi by bylo dobře se ukázat u mě v Osobní poradně a připomenout mi, že jsem chtěl imaginárně mrknout na ohyb tlustého střeva nalevo dolů.Více viz obecné zpracování: Zánět obecně a konkrétně zánět svalu, šlachy


BDK 2016-09-29 19:49:07 ukázat v kontextu reset

Dobrý den, jsem žena 43let, 165/56,tep 78/min - dělník, práce ve stoje. Mám bolesti pod levým žebrem,které mě budí i v noci. Stolice 1x denně průjem. Páteř listéza L5 8mm, páteř po mobilizaci, ale bolest pod levý žebrem neustoupila. V práci již druhým rokem pracuji s isopropylakoholem v nevětrané místnosti, přibližně 4h každý druhý den. Může být můj problém spojen jen s páteří? Děkuji za odpověď. BDK

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele