Téma: Bolavé a lupající klouby na palcích

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2016-10-23 06:12:15 ukázat v kontextu reset

Jedná se o zanesení vaziv hypoxickými játry nezdetoxikovanými metabolity s následkem zhoršené plasticity a neprůchodností oteklých šlach šlachovými pouzdry. Z nasycených roztoků tělních tekutin se vám 30 let vypadávalo malé množství amorfně krystalického ve vazivových buňkách studených nohou a degradovalo vaziva. To se musí postupně rozpustit a detoxikovat. Dejte si nohy na reprobednu, ve které budete poslouchat mužské sbory s hlubokými basy – zde magnetické i mechanické impulzy budou napomáhat rozpuštění do okolí, které nutno významně detoxikovat. Pro detox je hlavní dýchat!!! Takže Sifon 6 2-6x denně 5-20 minut a jinak Ještěrčí dech (viz moje videa) dle možností.

AK + CK 3 + 3 ml (dávkovat lze kapátkem) do 1,5-2,5 dcl vody, pít mimo jídlo (30 minut před jídlem, nebo 2 hodiny po jídle). Tuto kombinaci připravovat a užívat 3-4x denně. K tomu Golden Yacca tobolky + Q10P.
Detox: OKH nebo váš ostropestřec 1/2 lžíce 3x denně s jídly či v jídlech. JK 3 ml do decky vody a pít 3x denně po jídlech.
Na noc Sanogel 1-2 polévkové lžíce mixovat do 1,5-2 dcl vody + Dobromyslová směs NK 2 ml (dávkovat lze kapátkem) + B-komplex Forte 1 tableta.
Na noc také černý kulich, či šátek až po bradu.
Novpoklony + ZLZ + Zadbalon 4xD (také viz videa).
Mazat jak běžky 2x denně VXK + K1 + MO+. Směrem k srdci.

Krmivo jaterně šetrnější.
Nejíst bílou mouku, cukr, margaríny, palmový olej, uzeniny, taveňáky, ostrá cizokrajná koření, potraviny barevně tepelně výrazně změněné (smažené, pražené, zhnědlé, konzervanty.
Nevhodné jsou sladkosti, cukrovinky, sušenky, slané brambůrky, kakao (pro některé je alergenem), spékané tyčinky a müsli… Pokud musí být sladké, tak vlastní výroby bez použití cukru (nebo jen trochu fruktózy či lépe Stévie).
Upřednostňujte zeleninu dopoledne syrovou, odpoledne tepelně upravenou. Ovoce jen s hlavními jídly.Více viz obecné zpracování: DetoxikacePřekyselení organismu


P.avla 2016-10-22 09:38:05 ukázat v kontextu reset

Dobrý den pane Nový, jsem žena, do července 30 let pracující sedavě, od srpna stojíce/ležíce (zvířecí fyzioterapeut), 48 let, 155 cm, 55 kg, tep 74/min, pravidelně sportuji, dlouze chodím a vlastně se furt nějak hýbám.
Od konce srpna palce bolí, levý po ráno zatuhlý, bolavý a lupe, pravý se ozve jen sem tam.
Mažu K1 a MO+ cca 2x denně, sypu drcený ostropestřec do kde čeho, rozcvičuju, protahuju, tejpuju...marný Je mi pomoci, nebo si to mám jít nechat uříznout?
Děkuji, Pavla Marková

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele