Téma: Dlouhodobé zažívací potíže-19 letá

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2016-11-03 06:22:58 ukázat v kontextu reset

Vlivem překyselení z hypoxie z přidušení dochází k chemickému stresu + psychovypětí = psychostres, což vede k výronu katecholaminů z nadledvinek a tyto odkrvují kompletně trávení, takže vám natrávenina nedává významně živiny do oběhu, ale pro práci střevních kvasinek přežívajících překyselení, tedy patologických a asi i plísní, kterým to vyhovuje také, které vám devastují trávení i s vámi.
Dýchat Sifonem 6 z počátku 5 minut a dle možností po čase zvyšovat až na 20 minut 10-3x denně. A jinak pokud možno Ještěrčí dech častodenně.

JK + 12K 2 + 1,5 ml (dávkovat lze kapátkem) do 1,5 dcl vody, ideálně před jídly (5-10 min), nebo alespoň po jídle.
GK + HK 3+2 ml (dávkovat lze kapátkem) do 1,5-2,5 dcl vody, pít mimo jídlo (30 minut před jídlem, nebo 2 hodiny po jídle). Tuto kombinaci připravovat a užívat 3-4x denně.

Měsíčkový olej MO+ aplikovat pomocí gumového násadce na injekční stříkačce 2ml do pochvy ½-1 ml na noc + dámská vložka (zevně!), MO+ aplikovat též před pohlavním stykem.
Zároveň mazat břicho ve směru hodinových ručiček na noc. Přebytek setřít.

Bederní pás nošen od kostrče výš pro zateplení úponů vzpřimovačů trupu na křížové kosti a ochranu parasympatických i motorických nervů od kostrče.
Zadbalon 3-6x denně ½-1 minutu. Novpoklony + ZLZ + Udiány viz moje videa.

Všechny rady zavádět postupně. Na plné dávky se dostat až za cca 10 dní.

Více už jedině přijít do Osobní poradny.Více viz obecné zpracování: Překyselení organismuPlísně 


pepina19 2016-11-01 10:21:07 ukázat v kontextu reset

Dobrý den pane Nový,

už od 15 let mám zažívací potíže (Nyní je mi 19 let). Skoro po každém jídle mívám průjem (klidně i 4x denně), který se střídá se zácpou. Hrozně mě u toho bolí břicho a stolice zapáchá více než byla měla. V poslední době mě bolí břicho i při pohlavním styku s přítelem (cítím hrozný tlak v oblasti konečníku). Aby toho nebylo málo, tak mám velice bolestivou menstruaci, což je možná u některých žen normální. Už od 15 let jsem navštívila tolik doktorů a doteď nevíme, co mi je. Před týdnem jsem dokonce podstoupila laparoskopickou operaci, při které nebylo nic nalezeno. Vyzkoušela jsem i plno léčitelů (3x denně beru ostropestřec a lichořeřišnici, různá probiotika, atd...). Tento rok jsem nastoupila na vysokou školu v Českých Budějovicích. Měřím 166 cm a vážím 48-50 kg. Byla bych moc ráda za každou pomoc!
Děkuji

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele