Téma: dlouhodobý suchý kašel-6 letý

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2016-11-04 05:08:28 ukázat v kontextu reset

PK 1-1,5 ml (dávkovat lze kapátkem) + GP 2-3 čajové lžičky do 1-1,5 dcl vody + 1/4 čajové lžičky Práškový vitamin C, pít mimo jídlo (30 minut před jídlem, nebo 2 hodiny po jídle). Tuto kombinaci připravovat a užívat 3-4x denně.

OKHI (právě je v akci) 1-2 čajové lžičky 2x denně nejlépe do jídla, nebo při jídle.

Při zlepšení na doléčení zařadit dlouhodobě dýchání Sifonem 4 asi 5-10 minut 4-6x denně.
Eukalypt vonět kolem za studena (trochu na talířek, na misku a třeba na poličku).
Přispět též může Salin:
Elektrosolná jeskyně Salin http://www.novysro.cz/salin-domaci-solna-jeskyne-salin-plus-do-150-m3-pv362.html

Na noc MO+ mazat hrudník od středu do podpaždí. Potom setřít a zateplit!

Černý kulich, či šátek až po bradu na noc výrazně zlepšuje noční dodávku kyslíku a melatonin pro komplexní regeneraci očí, vaziv, jater, nervů a prohřátím dutin mimo jiné omezuje chrápání.
Tmavá barva brání vstupu zbytkového světla pro zlepšení produkce regeneračního hormonu melatoninu.Více viz obecné zpracování: Kašel suchý, závodní


Veliva 2016-11-02 15:35:50 ukázat v kontextu reset

Dobrý den, syn (6 let, 22 kg) má již několik týdnů suchý kašel. Zpočátku měl rýmu, vlhký kašel, léčili jsme sirupy na vykašlávání, asi po třech týdnech, kdy kašel přetrvával a přešel v suchý, nasadila paní doktorka ATB (Klacid). Poté se to na týden dva zlepšilo. Při zvýšené námaze (běhu, skákání apod.) se ale kašel vrací, a to vskutku se vší vervou. Pomůže ho zastavit leda Fenistil. Jiné příznaky syn nemá, je bez rýmy, teplot, v dobré náladě, jen jak se rozeběhne, odnese to kašlem. Po dobrání ATB byl ještě 14 dní bez tělocviku, drželi jsme ho zkrátka, aby neběhal apod. Máme mazat hrudník nějakou mastí, nebo jak ulevit plícím, prosím?

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele