Téma: Bradavice-54letá

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2016-11-14 06:42:03 ukázat v kontextu reset

Rozpopsala jste to pěkně. Znáte ten vtip o policajtech, jak jednu frčku má ten, co umí psát, dvě ten, co umí číst... atd Příště uveďte i váhu, výšku, tep.
Imunita u Vás nezvládá kožní virus.
Dubové kapky RK 2-4x denně dát v obkladu (náplast s vatičkou) na cca 1 hodinu a následně večer máznout MO+.
TK + BK 3 + 3 ml (dávkovat lze kapátkem) + GH 1 polévková lžíce (10 ml) do 1,5-2,5 dcl vody + Práškový vitamin C 1/3 čajové lžičky, pít mimo jídlo (30 minut před jídlem, nebo 2 hodiny po jídle). Tuto kombinaci připravovat a užívat 3-4x denně.
12K ½-1 čajová lžička do 1-1,5 dcl vody a vypít 5-15 min před jídly.
Dýchat Sifonem 6 z počátku 5 minut a dle možností po čase zvyšovat až na 10-20 minut 6-3x denně. Nacvičit ještěrčí dech viz moje video.
Vše mýt mýdlem DK (Tekuté antibakteriální mýdlo Dědka kořenáře), kvůli nakažlivosti.Více viz obecné zpracování: Bradavice


hanulka 2016-11-11 18:26:32 ukázat v kontextu reset

Dobrý den,pane Nový. Obracim se na Vás s žádosti a radou ohledně výskytu bradavic.Jsem žena,věk 54 let. Již před několika roky jsem měla bradavice na maličcich na levé i pravé noze, byly "snad" vyléčeny nebo nějak sami zmizely. Asi před dvěma roky se znovu objevily na obou zminěných mistech.Lécba stále trvá a objevily se dalši u nehtu na palci pravé nohy, pak na palci pravé a následně i levé ruky v okoli nehtu,bliže k nehtovému lůžku. Od zimy 2015 chodim na sneženi, v mezičase doma mažu colodiem, odstraňuji dle doporučeni po mačeni ve slané vodě,ale přez úpornou bolestivost se ty mršky nechtěji pustit. Jinak pro vaši dalši informaci: myslim,že v těle a duši vše souvisi se všim, před 20 roky mi dagnostikovali antigeny HL-AB27, takže bych měla mit Bechťereva,ale muj zdravotni stav spiš ukazuje na revmatoidni artritis - počinajici změny na kloubech rukou, občas boli okoli i jinych velkych kloubů, aplikuji baňkováni,pojidam Condrosulf a podpurné potr.doplňky, zatim to zvladam i s trochou pohybu.Ale to jsem odbočila od bradavic. Před půl rokem jsem byla na vyšetřeni (po 3 letech) na gastro žaludku, neboť mě občas trápi páleni žáhy a krkani po jidle.Vyšetřeni bez změn na sliznici žaludku,nepatrná nedomykavost záklopky v jicnu, dostala jsem na obtiže Helides, zabirá i trocha sody do vody a vypit. Netrpim na zacpu,vyprazdnuji dobře, mirná plynatost a škroucháni ve střevech po jidle. Pracuji jako vychovatelka, takze trochu zatez na psychiku. V posledni době jsem vice unavená,což je asi v dnesnim svete "normálni" a taky hormonálni změny klimakteria. Gynekologické problémy nemam.To je tak zhruba o mém fyzičnu. Vlastně snad ještě mám brýle na dálku i blízko 3,75 dioptrii se zvýšeným nitroočnim tlakem,pravidelne kontroly u lekare. Tak jen nevim, kde se vzaly ty bradavice a jeste na takových mistech paralelně a ne a ne se jich zbavit. Mám prý posilit imunitu a asi bude v tele HPV virus,tak mám jist hlivu ústřičnou, tot doporučeni po dnešni návšteve páleni dusikem.Na opary netrpim, afty tak jednou za rok a to maznu propolisem a zmizi. Snad jsem Vám poskytla dost informaci,pokud by bylo třeba, pro vaši diagnostiku ještě na něco vzpomenout,co jsem nechtic opomněla, dopopřemýšlim( krásné slovni spojeni,že). Předem diky za vaše rady a návody,jak na bradavice,už mě fakt štvou,řikám jim to každý den,ať zmiznou,tak s vaši pomoci určiťe, věřim bylinám i Vám. Děkuji

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele