Téma: bolesti prsů-51letá

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2016-11-18 06:04:19 ukázat v kontextu reset

Ano, vypadá to na kombinovaný vliv terapie, přidušení a hrbení se.
VK + GK 2 + 2 lžičky do 1/4 l vody nebo čaje z fenyklu (1 lžička 1/4 hod spařit ve 1/4 l vody). 3x denně mimo jídla. Lze do toho přidat i 1/4 l piva nebo pita.
Mazat MO+ denně 3-5 minut hruď, prsa od středu do podpaždí.
Šíji (krční páteř) by bylo vhodné masírovat pomocí MO+ v nahrbené kyfozní pozici od lopatek ke hlavě například v sedě s oporou čela o stůl 5-10 minut. Potom setřít a zateplit!
Narovnat se. Trénovat správné držení hlavy, ne jako Spejbl hlavu dopředu. Vzadu na C5 je blokáda nervu do šž a ta nemůže pracovat korektně.
Vyprsit jako vážená osoba. A toto vyprsení si připomínat a vracet se k němu nesčetněkrát denně.
Cviky na krční páteř, viz https://www.youtube.com/watch?v=Ilb79S1trlE.
Podle možností Ještěrčí dech a doma 3-5x denně 10-20 minut Sifon 6.
Doporučil bych se na prsa i šž podívat termokamerou (Osobní poradna).Více viz obecné zpracování: Štítná žláza obecněPřekyselení organismu 


novádoba 2016-11-16 07:50:43 ukázat v kontextu reset

Dobrý den, pane Nový. Mohu Vás poprosit o radu? Je mi 51 let a stále mám každý měsíc menstruaci. V posledním roce mě výrazněji bolí prsa od poloviny cyklu do menstruace. Zvláště mám zvětšený a bolestivý levý prs. Poradíte prosím, co s tím? Za měsíc jsem objednaná na mamograf. Beru léky na vysoký tlak a hormon štítné žlázy (léčba probíhá právě v posledním roce, což se shoduje s bolestmi prsů). Je možné, že by na toto měla vliv i štítná žláza? Děkuji Vám velice.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele