Téma: Dlouhodoba ryma

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2016-11-24 10:52:52 ukázat v kontextu reset

Slabší forma RK je bezprostředně před užitím naředit aplikované množství vodou (RK 1:4 voda) a v leže kápnout 3-4 kapky do každé ucpané dírky. Hlavou by měla pohybovat ze strany na stranu, jako vleže NE, aby dubovky smočily více sliznice. Doporučte jí plakat, jestli se jí bude chtít. Kdyby se jí nechtělo, tak v další aplikaci řeďte o kapku, či 2 méně (1:3 až 1:2). Měřte od aplikace čas, protože to za 25-30 vteřin bolet přestane a pláč je již zbytečný. Lze i bezprostředně opakovat až to proteče dozadu do krku, což je velmi jednoznačný úspěch i nepřehlédnutelně nepříjemné. Za hodinu bude dělat, že jí nic nebylo, přesto jí dejte kulich co nejvíc do čela nebo lépe policejní kuklu, aby se vyhřál obličej a dutiny.

Na spaní černý kulich, či šátek co nejvíc do čí, nejlépe postupně naučit až pod bradu a dýchat skrz něj.

Můžete situaci vylepšit elektrosolnou jeskyní Salin plus (http://www.novysro.cz/salin-domaci-solna-jeskyne-salin-plus-do-150-m3-pv362.html) pro filtraci vzduchu od alergenů.

Eukalypt: vonět kolem za studena (trochu nalít na talířek, na misku a nic nepobryndat, protože rozpouští všechny barvy).

TK + PK 20 + 40 kapek + GP 1-2 čajové lžičky (2,5 ml) do 0,5 dcl vody + Práškový vitamin C špička čajové lžičky + Glukopur 1 čajová lžička na lepší chuť. Tuto kombinaci připravovat a užívat 3-5x denně mimo jídla podle chuti.

OKHI 1 lžička 3xdenně s jídly nebo v jídlech, ale může to i mimo jídla, bude-li jí to chutnat – já jsem si to oblíbil s troškou medu (OKH a užívám to místo jídla k hubnutí.

Na dýchání Sifon 4 asi 5-10 minut 4-6x denně. Patrně budete muset koupit Sifon 6 a jeden dospělý jít příkladem a dýchat společně.

Máte-li možnost vyzkoušet vyloučit úplně cukr, margaríny, palmový olej, chipsy a částečně mléčné výrobky (nechat jen zakysané výrobky).

Lucianka 2016-11-22 22:30:49 ukázat v kontextu reset

Dobry den,dcera ma 3 roky. Ma dlouhodobou rymu,ktere se nemuze zbavit,hleny ji tecou do krku a pak z toho kasel. Mame od Vas dubovky,muzu je dat i mele? Doporucite i neco jineho? Dekuji moc za radu

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele