Téma: dlouhodobá bolest zad, chronická bolest v krku,reflux,rýma v uších, puchýře na nohou

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2016-11-24 10:53:11 ukázat v kontextu reset

Dle popisu to vypadá na z hypoxické příčiny intoxikaci těla vlastními odpady látkové výměny plus borelióza. Odpadní látky zvyšují stresovost, fyzickou i psychickou únavu, odkrvení trávicích orgánů a tuhnutí vazivového aparátu. Nikotin vám změnil receptory na cukr na nikotin na neuronech, což způsobuje jejich omezení jejich funkce.

Pro trávicí ústrojí:

MO+ ½-1 lžíce podržet v ústech ideálně až 5 minut a polknout, užívat 2-3x denně.

HK 3 ml + BK 2 ml (dávkovat lze kapátkem) do 1,5-2,5 dcl vody, pít mimo jídlo (30 minut před jídlem, nebo 2 hodiny po jídle). Tuto kombinaci připravovat a užívat 3-4x denně.Detox:

OKH + AO ½ + ½ lžíce 2-3x denně (1-1-0 až 1-1-1 = snídaně-oběd-večeře) nejlépe do jídla, nebo při jídle.

JK 1 čajová lžička (2-2,5 ml) do 1-1,5 dcl vody 3x denně po jídle.

Na noc Sanogel 1-2 polévkové lžíce mixovat do 2 dcl vody + Dobromyslová směs NK 1,5 ml (dávkovat lze kapátkem) + B-komplex Forte 1 tableta.Dýchat Sifonem 6 z počátku 5 minut a dle možností po čase zvyšovat až na 20 minut 4-6x denně. A jinak pokud možno Ještěrčí dech častodenně.

Černý kulich, či šátek až po bradu na noc výrazně zlepšuje noční dodávku kyslíku a melatonin pro komplexní regeneraci očí, vaziv, jater, nervů a prohřátím dutin mimo jiné omezuje chrápání.

Tmavá barva brání vstupu zbytkového světla pro zlepšení produkce regeneračního hormonu melatoninu.

Zadbalon 4x denně ½ minuty. MO+ lze použít i k masáži zad v lokalitě blokád a bolestí – směrem ke lbi.

Doma mít Dubové kapky RK ideálně s rozprašovačem (jde na 50 i 100 ml lahvičku). Použít při infekcích krku 1-3 stříknutí do krku, 3-8x denně. Lze po sebezapření i na rýmu.Více už jedině přijít do Osobní poradny.

lachtan 2016-11-22 22:47:41 ukázat v kontextu reset

Dobrý den Pane Nový,
Je mi 16let, meřím 177cm a vážím 69 kilo, Postavu mám celkem vypracovanou a jsem kuřák od 2roky. Moje problémy začali když mi bylo 14 let. Jednoho dne jsem byl nachlazený. Čekal mně velmi nabitý program a chtěl jsem se uzdravit co nejdříve. Pil jsem zázvorové čaje, ale asi silné a až příliš. Od té doby mně v krku bolet nepřestalo, po ránu je to lepší ale nepřestává to. Dost mě to mrzí, protože hraji na kytaru a od té doby jsem si příliš nezazpíval, protože mi tak po 10 zahraných písničkách dojde hlas. Před mým 16 rokem jsem si řekl, že s tím něco udělám a začal jsem se zdravě stravovat, nekouřil jsem a hlavně jsem pil vodu s citronem. Po citronu mi vždy bylo nějak zvláštně, ale netušil jsem, že mi to udělá tak zle. Začala mně den co den pálit žáha. Ihned jsem citron vysadil, ale pálení nepřestávalo. Uběhli asi 2 týdny a jednoho rána jsem se probudil a protahoval jako každé ráno a najednou mi ruplo v zádech a nemohl jsem se hýbat, nemohl jsem pohnout s hlavou, lehnul jsem si na záda a asi po hodině jsem to z části rozhýbal a šel na brigádu. Od té doby mně záda bolet nepřestali. Před létem jsem chytil rýmu a opět.. chtěl jsem se jí zbavit co nejdříve, takže výtěry francovkou a spreje do nosu.Od té doby mám stále sucho v puse ,v nose a střídavě ucpané nosní dírky a zalehlé uši. Asi před 2 měsícema jsem se kouknul na své nohy a udělali se mi na chodidlech takové "stopy,Mapy". Mám to po celých chodidlech a paní doktorka říkala, že to jsou puchýře zarostlé do vnitř. Žádné bolesti na chodidlech nepociťuji Oběhal jsem spoustu doktorů.. Ortopeda(zablokovaná krční páteř), ultrazvuk břicha(nic nenalezeno-nasazen anacid) ORL (výtěry-nic nenalezeno), Alergologii(alrgie na plísně a na trávy-nikdy nepocítěno),odběr krve (vyšší cukr, ale prý nic vážného). Některé doktory jsem oblítal hned několikrát. Pamatuji na doby, kdy se mi ráno chtělo vstávat, chodil jsem spát brzo, ráno v 6 automaticky vstával s chutí na brigádu, do školy. Dnes, když se vzbudím bych nejraději spal celý den. Nemám proč být vystresovaný atd. Mám skvělou rodinu, úžasné rodiče, brigádu, která mně baví (na farmě) a nic mě netrapí, kromě toho zdraví. Říkal jsem si, že už nevím kam dál, ale pak jsem narazil na vás. Pročítal jsem si vaše články, rozhovory,rady,výrobky a velmi se mi líbí vaše znalosti a přístup. Nevím kam dál a proto vás prosím o radu. Vím na to že mi je 16, skoro 17 let mám opravdu hodně potíží, ale když jsem si je natropil, tak doufám, že to jde stále nějak napravit. Co se týče kouření.. kolikrát se mi povedlo týden nekouřit, jeden čas jsem kouřil E-cigaretu po dobu asi 1 měsíce, ale problémy neustali. Proto bych vás rád požádal o pomoc, o doporučení vašich výrobků, o vaše rady. Děkuji za přečtení tohoto mého dlouhého líčení. Přeji Hezký den.
Jan Černý.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele