Téma: Bolest na pravé straně hrudi

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2016-12-31 06:51:14 ukázat v kontextu reset

Doufejme, že se jedná o blokádu nervu u páteře, protože všechny ostatní diagnozy jsou horší.Víc jedině osobně (Osobní poradna). Zatím:

MK + BK 3 + 2 ml (dávkovat lze kapátkem) do 1,5-2,5 dcl vody + Q10P 1 tableta, pít mimo jídlo (30 minut před jídlem, nebo 2 hodiny po jídle). Tuto kombinaci připravovat a užívat 3-4x denně.

JK + 12K 1 + 1 čajová lžička do 1-1,5 dcl vody 3x denně po jídle.

Zkuste se nejdříve poradit s místním fyzioterapeutem a potom s masérem. Lékař by měl vyloučit diferenční diagnózy, které jsem nejmenoval.

Zadbalon 3-5x denně ½ minutu.

Na noc Sanogel 2 polévkové lžíce mixovat do 2 dcl vody + Dobromyslová směs NK 2,5 ml (dávkovat lze kapátkem) + B-komplex Forte 1 tableta.

Každou hodinu tělesného klidu dýchat Sifonem 4 asi 5 minut dle možností. A jinak pokud možno Ještěrčí dech častodenně.

Nejíst bílou mouku, cukr, margaríny, palmový olej, uzeniny, taveňáky, ostrá cizokrajná koření, potraviny barevně tepelně výrazně změněné (smažené, pražené, zhnědlé, konzervanty.

Nevhodné jsou sladkosti, cukrovinky, sušenky, slané brambůrky, kakao (pro některé je alergenem), spékané tyčinky a müsli… Pokud musí být sladké, tak vlastní výroby bez použití cukru (nebo jen trochu fruktózy či lépe Stévie).

Upřednostňujte zeleninu dopoledne syrovou, odpoledne tepelně upravenou. Ovoce jen s hlavními jídly.

Hanela 2016-12-30 10:02:35 ukázat v kontextu reset

Dobrý den,
již nějaký čas mám bolest na pravé straně hrudi. při prudším pohybu nebo i mírném zadýchání je to spojené s bušením srdce v tom místě a nutí mě to kašlat, někdy až dusí. Na několik dní až týdnů to zatím vždy přešlo a je úplný klid, nyní je to velmi silné.Někdy se tyto obtíže střídají s bolestí pod nebo v okolí levé lopatky. Občas mám dojem, že je to spojené se zažíváním, trpím pálením žáhy, stres mám snad úplně ze všeho.
Jsem žena, 160cm, 62kg, 62 let. V souč. době moc pohybu nemám.
Děkuji za radu, Hanela

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele