Téma: Herpes dvanácterníku...

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2017-01-03 05:57:56 ukázat v kontextu reset

Nechápu, jakou technikou lékař dokázal diagnostikovat herpes ve dvanáctníku, když virus právě v tomto místě je definitivně ničen pankreatickým sekretem a i kdyby nebyl, tak jakékoliv herpetické změny na jeho sliznici by velice rychle vedly ke vředové chorobě. Dokonce mi to připadá, že je něco jinak. Příčinu nevolnosti bych hledal v nadměrné sekreci katecholaminů odkrvujících trávení, což v kombinaci s bortící se páteří či jen bloky odstupujících nervů vede vždy v podmínkách psychovypětí a stresu k popisovaným potížím. Předpokládám přítomnost Helicobacter pylori, který by neměl být pro lékaře složitý k eliminaci.MO+RO+ ½ polévkové lžíce 3x denně mimo jídlo (1h před jídlem, nebo 2h po jídle). Následně zapít:

HK + REK 3 + 3 ml (dávkovat lze kapátkem) do 1,5-2,5 dcl vody + Panthenol 2 tobolky, pít mimo jídlo (30 minut před jídlem, nebo 2 hodiny po jídle). Tuto kombinaci připravovat a užívat 4x denně.

Po jídlech JK + 12K 3 + 3 ml do 1-2 dcl pití 2-3xD.

Na noc Sanogel 1-2 polévkové lžíce mixovat do 2 dcl vody + Dobromyslová směs NK 2,5 ml (dávkovat lze kapátkem) + B-komplex Forte 1 tableta.

Vícekrát denně vždy po 1-2 hodinách tělesného klidu dýchat Sifonem 6 asi 5-10 minut dle možností. A jinak pokud možno Ještěrčí dech častodenně.

Zadbalon 3-6x denně ½-1 minutu.

Ivala 2017-01-02 10:50:56 ukázat v kontextu reset

Dobrý den, poprosila bych vás o radu na můj problém. Už asi půl roku mě trápí lehká nevolnost od žaludku. Někdy víc, někdy míň. Poslední dobou bych řekla víc...
Navštívila jsem lékaře, absolvovala jsem několik vyšetření - gastro, CT břicha, gastro hloubkové do tenkého střeva, CT hrudníku, větší vyšetření krve. Vše mám v pořádku. Z léků užívám Lanzul. Koupila jsem si pak kapky olše a penízovky, užívám chllorelu, befungin, vitamín B12.Doužívala jsem Phitochi.
Byla jsem několikrát na plazmovém generátoru.
V listopadu mně byl diagnostikován herpes dvanácterníku.
Nějak se v tom plácám. Nechala jsem si zjistit, zda nemám alergii na lepek. A nemám.
V létě jsem se snažila vyřadit ze stravy mléčné výrobky, čerstvé potraviny, pečivo.
Ale problém pořád trvá.
Děkuji za vaši odpověď Ivana Hrachovinová

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele