Téma: Chronicky zapal prostaty

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2017-01-09 08:50:32 ukázat v kontextu reset

LVK + TK 3 + 3 ml (dávkovat lze kapátkem) do 1,5-2,5 dcl vody + Práškový vitamin C 1/3 čajové lžičky, pít mimo jídlo (30 minut před jídlem, nebo 2 hodiny po jídle). Tuto kombinaci připravovat a užívat 3-4x denně dlouhodobě.

OKHI ½ lžíce 2-3x denně (1-1-0 až 1-1-1 = snídaně-oběd-večeře) nejlépe do jídla, nebo při jídle (ne 6 hodin před spaním).

Na prostatu a hemeroidy se osvědčuje Měsíčkový olej MO+ pomocí gumového násadce na injekční stříkačce 2ml do konečníku ½ ml vždy po stolici a omytí lokality. Z konečníku je to jen několik mm, takže aplikace je účinná víc než mazání.

Pod zadek na sezení používejte stavební pěnový polystyren!Doporučení navíc:

JK 1 čajová lžička (2-2,5 ml) do 1-1,5 dcl vody 3x denně po jídle.

Zadbalon 3-4x denně ½-1 minutu.

Bederní pás (nosit od kostrče výše), záda i nohy mít vždy v teple, nenosit podpatky, chodit měkce přes špičky.

Jako stavař byste sebou, už jen jako reklamu na Vaše řemeslo, nosit potřebný kousek polystyrenu na sednutí si. Pětka extrudované by měla být plně dostačující.

Doma mít připraveno a při vzplanutí akutní infekce nasadit: Medvědicová směs LPPK 1 lžíce (10 ml) + 2 tablety (3 g) jedlé sody do 2-3 dcl vody, pít mimo jídlo (30 minut před jídlem, nebo 2 hodiny po jídle). Tuto kombinaci připravovat a užívat 5-3x denně po dobu 5-8 dní.

Lewik777 2017-01-08 08:32:36 ukázat v kontextu reset

Muz 36rokov 185vyska 83vaha praca vonku na stavbach.Roky trpim chronickym zapalom prostaty poprechladanim na stavbach plus sedenim na studenom s tym ze posledne mi nasli enterococa v prostate prelieceni antibiotikami ale bolesti neodisli.Bolesti citit ako trhanie k semenikom alebo v oblasti konecnika ci zvlastneho pocity mocovej trubice.Teplota nikdy nebola a aj moc bol vzdy cisty bez krvi ci bakterii.Prosim Vas co si mam zakupit a ako dlho mam pouzivat?
Zakupil som si od Vas Tymianovu zmes a LKV zmes po pouziti citit zlepsenie bolesti s tym ze aj citim menej studene nohy ktore mam dost casto a hlavne ked som pouzival vitamin c vo vysokych davkach.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele