Téma: Enterosgel

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2010-09-03 13:37:20, odpověď na #6852 ukázat v kontextu reset

Moudrý člověk se ptá, blbec ten všechno ví...

1. Enterosgel je určen k pití a jeho úkolem je hlavně absorbce organických látek s molekulární velikostí do asi 5000, kam patří i většina jedů. Z nepatrné části se i vstřebává. Chuť není nic moc a připomíná rozpuštěnou zeminu. Dochucováním se efekt výrazně snižuje. Cucky ve španě rozmíchaném nápoji jsou skutečně dávivé - ideální je ruční mixér.
2. Q10 zvyšuje mitochondriální výkon mozku, jater a srdce...
Lecitin snižuje cholesterol, zlepšuje enzymatický výkon jater, čistí cévy, zlepšuje prostředí ve prospěch zpomalení zanášení organizmu.
Brahmi obnovuje poškozené synapse jak v CNS, tak na periferii, což je pro neurony zásadní.
OO-KH je neobyčejně důležitý detoxikační komplex od všech jedů a čistič jater, trávení, snižovač únavy a intoxikací všeho druhu. Zprvu silně čistí i zanesené žlučovody a je tedy dávkován kvůli žlučníku s opatrností.
CK čistí krev, aby mohla játra snadno z oběhu vyčistit metabolity dřív než zanesou vaziva.
JK je nejsilnější antioxidant a zpomalovač stárnutí vhodně doplňující účinek OO-KH.
NK máte pro snížení stresových hormonů katecholaminů v oběhu, aby mohla noční regenerace proběhnout i na úrovni jiných tkání než nervových, které jinak silně trpí nedostatkem regenerace a chřadnou.
B komplex je výživa pro nervy.
CK+JK lze namíchat dohromady na celý den.
))

žena 2010-09-03 12:19:40 ukázat v kontextu reset

Dobrý den pane Nový,
včera odpoledne jsem si od Vás odvezla celou řadu bylinek a hned mám celou řadu dotazů.

1. Enterosgel: mám 1 lžíci rozmíchat ve 2dc vody. Když jsem Gel viděla, pomyslela jsem si, jestli to není látka, kterou bych si měla namazat na tělo. Asi 3x jsem si přečetla Váš návod a ujistila se, že ji mám skutečně vypít. A tak jsem tak učinala, avšak chuť je pro mě tak nepřijatelná, že se potřebuji zeptat, jestli tento roztok mohu ochutit, aniž bych jej znehodnotila, obyčejnou šťávou, neboť bez nějaké "přehlušující" chutě, to vypít, pro můj dávivý reflex, nezvládám.

2. kombinace produktů:
Až ráno jsem zjistila, co všechno mám užívat 3x denně...
(ráno: užívám od svého psychiatra 2tbl Apo-paroxu, dále 0,25 Letroxu na štítnou žlázu. V tabletách Q10 + Lecitin + Brahni, dále při snídani lžičku KH, CK do vody a JK po jídle.) Nekříží se nějaké látky?

v poledne: V tabletách Q10 + Lecitin + Brahni, dále lžičku KH do jídla, CK 3x denně do vody a JK po jídle. Nekříží se nějaké látky?

večer: V tabletách Q10 + Lecitin + Brahni, dále do večeře lžičku KH, CK do vody a JK po jídle. + Enterosgel, NK + 1x B-komplex. Nekříží se nějaké látky?

= mohu všechny tyto látky požívat při jídle a po jídle ve stejném čase?

3. Mohu si do roztoku, který mám pít 3x denně a 3x denně po jídle (CK + JK) namíchat dohromady? Nebo je nutné tyto látky časově oddělit?


Snad se ptám alespoň trochu srozumitelně. Moc děkuji za Vaši radu.

PS: Měl jste pravdu, že budu brzy mluvit ve zkratkách
PS2: Vaše levandulová čistící voda je neuvěřitelně přijemná mé bolavé kůži - děkuji Vám za ni!

S přátelským pozdravem,

Zuzka Rajková

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele