Téma: Dlouhotrvající rýma

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2017-03-08 06:26:36 ukázat v kontextu reset

Při správném rozředění budete mít ve skleničce alkoholu méně, než je v nealkoholickém pivě.

Též z pečiva a cukru se člověku ve střevech za den vykvasí alkoholu 10x více než je v našich produktech.PK + TK (PK dávkovat na 1 kg tělesné váhy dávat 3 kapky kapátkem a TK 2 kapky) + GH dejte asi 2 lžičky do 1-1,5 dcl vody + Práškový vitamin C špetka, pít mimo jídlo (v čase mezi 2 hodiny po jídle až 30 minut před jídlem). Tento nápoj připravovat a užívat 2-4x denně.

RK s rozprašovačem (lze použít na 50 a 100 ml lahvičku) neředěné stříknut do krku, 2-5x denně.

Černý kulich, či šátek nejlépe až po bradu (u malého jen kam dovolí na noc výrazně zlepšuje noční dodávku kyslíku a melatonin pro komplexní regeneraci očí, vaziv, jater, nervů a prohřátím dutin mimo jiné omezuje chrápání.

Tmavá barva brání vstupu zbytkového světla pro zlepšení produkce regeneračního hormonu melatoninu.Eukalyptová silice za studena volně odpařovaná stimuluje tvorbu řídkého, odkašlávacího a čistícího hlenu v plicích.OKHI ½-1 čajová lžička 1-2x denně obvykle s jídly nebo při jídle (ne 4 hodiny před spaním).Přispět též může Elektrosolná jeskyně Salin http://www.novysro.cz/salin-domaci-solna-jeskyne-salin-plus-do-150-m3-pv362.html

Záda a páteř jim třeba každý posmrkaný den namasírujte MO směrem ke hlavě.

Danna 2017-03-07 08:57:32 ukázat v kontextu reset

Dobrý den, syn 3r. a 4 měs., 15,5kg, má dlouhotrvající rýmu.Střídá se hlen čirý se žlutým. Doktorka střídavě nasazuje ATB,celkem bez úspěchu,rýma se opět vrátí. V noci chrápe a špatně dýchá. Při vyšší tvorbě hlenu přechází do zánětu dých. cest. Tento stav cca od října do teď.Děkuji za informaci.Máme MO, RK,TK...a další, jen se obávám je podávat, tak malému dítěti, jsou s alkoholem.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele