Téma: Hormony

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2017-03-10 06:13:38 ukázat v kontextu reset

U takhle složitých dotazů mě vždycky překvapí víra v můj neskutečný talent vidět to, co dobře placeným odborníkům s megatechnikou nablízko uniká, například zvýšená produkce antidiuretického hormonu vlivem blokády C1/2 vpřed nesené hlavy jako Spejbl a Hurvajz.

Dýchat Sifonem 6 po hodině tělesného klidu zpočátku 5 až 20 minut několikrát denně. A jinak pokud možno Ještěrčí dech.

GK + VK + LVK78 3 + 2 + 2 ml (dávkovat lze kapátkem) do 1,5-2,5 dcl vody + Golden Yacca 2 tobolky, pít mimo jídlo (v čase mezi 2 hodiny po jídle až 30 minut před jídlem). Tento nápoj připravovat a užívat 3-4x denně.

OKH + Pupalkový olej ½ + ½ lžíce 2-3x denně (1-1-0 až 1-1-1 = snídaně-oběd-večeře) nejlépe do jídla, nebo při jídle (ne 6 hodin před spaním).

JK 1 čajová lžička (2-2,5 ml) do 1 dcl vody, užívat po jídle 3x denně.

Novpoklony 5-15 + Předklon v bok 4-8x + ZLZ 3x denně. Začít na spodní četnosti a postupně zvyšovat.

Zadbalon 3-6x denně ½-1 minutu.

Páteř masírovat od kostrče k hlavě minimálně 10 minut MO+. Potom přebytek setřít a zateplit! U šíje v předklonu čelo opřené o ruce. Nehrbit se v krční páteři, naopak se opakovaně kontrolovat a nosit hlavu vzpřímeně jako královna.

Dmnka 2017-03-09 14:39:26 ukázat v kontextu reset

Dobrý den,

po kladné recenzi vašich produktů ve videu na internetu se obracím s dotazem.
Je mi 25 let, vážím 70 kg a měřím 170 cm, tlak 106/58, hmotnost vody v těle 41,5 kg. Dle výsledků u gynekoložky jsem hodně zavodněná (a nemůžu se toho zbavit).
Proč vám ale hlavně píši je hormonální nerovnováha (zřejmě). Od 15 let jsem brala hormonální antikoncepci (což nechápu,že mi lékařka vlastně doporučila). V 23 letech jsem přestala, protože jsem chtěla tělo vyčistit a dál ho nezanášet. Následovaly dva roky utrpení (menstruaci jsem neměla rok ani přes snahu vyvolat ji injekčně, akné na obličeji, dekoltu a zádech (což jsem předtím nikdy neměla), zvýšené pocení, růst chloupků tam, kde jsem je předtím neměla atd). Jediné pozitivní bylo, že jsem neměla výkyvy nálad a měla jsem větší chuť na sex, než v době, kdy jsem antikoncepci brala, ale vypadala jsem tak, že jsem ho vlastně ani provozovat nechtěla . Nikdo mi po celé dva roky nedokázal pomoct. (gynekologie, kožní, čínská medicína, dermatologie). Při poslední návštěvě gynekoložky mi bylo řečeno, že mám vrozeně hormonální disharmonii a samo se to nikdy nesrovná a že můžu buď na vždy vypadat takto, nebo začít brát hormony nebo začít znovu brát antikoncepci. Takže jsem si znovu vzala antikoncepci. Nyní ji beru čtvrt roku a pleť se samozřejmě zlepšila. Pocení se také relativně srovnalo, chloupky ne. Opět se ale vrátily výkyvy v náladě a menší chuť na sex.
Aby toho nebylo málo před cca 4 lety mi našly nějaké bujení na děložním čípku (samo se to ustálilo a nic se operačně neřešilo). Přesto mi ale bylo zděleno, že otěhotnění bude zřejmě problém a bude nutné asistované. Něco pravdy na tom asi bude, protože jsem několikrát zapomněla prášek a nic se nestalo.

Četla jsem vaše informace k tématům akné i hormonální poruchy. Chtěla jsem vás ale poprosit o komplexní radu a postup v užívání. Chtěla bych i detoxikaci játry, udělat něco s tím zavodněním a samozřejmě vyřešit hormonální problémy (jestli jsou řešitelné a nejsou, jak řekla lékařka, vrozené. Něco na dědičnosti asi bude, protože jsem více po otci a jeho sestra, co vím, měla vždy také problém například s výraznějším ochlupením atd.

Snažím se pít dostatečné množství vody (2,5 litru denně cca), užívám zelený ječmen a vitamín C se zinkem. Nic jiného neužívám. Produkty z živočišného mléka jím velice zřídka (vlastně jen například v restauraci když nemají jiné mléko do latte, občas smetanu v omáčce), maso jím cca 2 krát týdně, nejím pečivo a bílou mouku nepoužívám. Sportuji denně alespoň hodinu.

Chápu, že budu muset antikoncepci znovu vysadit, ale děsím se toho, jak budu vypadat.
Chtěla jsem konzultaci řešit i třeba osobně, ale žiji v Rakousku.


S přáním hezkého dne.
Děkuji za Váš čas.
Dominika

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele