Téma: Ekzém

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2017-03-12 06:32:04 ukázat v kontextu reset

Znám to, jedná se o plísně v překyseleném organizmu starších lidí. U vás asi vlivem chronického přidušení a stresu. U starších se velmi osvědčuje PM (propolisová mast), dokonce pro tyto případy začínám vyrábět propolisovou mast se stříbrem, ale ještě nemá povolení. Jinak lidé vaší věkové kategorie mají vysokou úspěšnost také s RM anebo MOM-Ag. To bych musel vidět, jaký máte typ položky a její reakci.V případě svrbění, mokvání tamponujte RK (bude ½ minuty pálit).

K mytí těla i ekzematických oblastí používat naše Tekuté antibakteriální mýdlo Dědka kořenáře.

OKH ½ lžíce 2-3x denně (1-1-0 až 1-1-1 = snídaně-oběd-večeře) nejlépe do jídla, nebo při jídle (ne 6 hodin před spaním).

JK 1 čajová lžička (2-2,5 ml) do 1-1,5 dcl vody 3x denně po jídle.

TK + LPK 1 + 1 lžička do 1,5-2 dcl vody 3xD + Práškový vitamin C 1/3 čajové lžičky + Q10P 1 tableta a pít mimo jídla 3-4xD.

Na noc Sanogel 1 polévkové lžíce mixovat do 1-1,5 dcl vody + Dobromyslová směs NK 1,5 ml (dávkovat lze kapátkem) + B-komplex Forte 1 tableta.

Dýchat Sifonem 6 z počátku 5 minut a dle možností po čase zvyšovat až na 20 minut 5-2x denně. A jinak pokud možno Ještěrčí dech.

Šíji (krční páteř) by bylo vhodné masírovat pomocí MO+ v nahrbené pozici (brada na hrudník) od lopatek ke hlavě například v sedě s oporou čela o stůl 5-10 minut. Potom setřít a zateplit a nosit vzpříma!

krivete 2017-03-10 08:47:48 ukázat v kontextu reset

Dobrý den,
žena, 36 let, 158 cm, 45 kg, sedavé zaměstnání, 8 hodin u pc, administrativa spojená s odpovědností za vysoké částky, poslední dobou více stresu ze zaměstnání a partnerského vztahu.
Prosím o radu ohledně ekzému (takto to bylo označeno kožní lékařkou) na velkých st. pyscích. Problém trvá cca 3 měsíce - zarudnutí, pálení, svědění - zejména v utaženějším oděvu. Dříve pokus o léčení na gynekologii - bez úspěchu (veškerá vyšetření negativní), následně u kožní lékařky, která problém řeší kortikoidy - zatím žádné zlepšení. Prosím o radu možnosti léčby přírodnější cestou, je to velmi obtěžující.
Předem děkuji.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele