Téma: Tinnitus z hluku

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2017-03-15 05:26:36 ukázat v kontextu reset

Potrhané vlásky čidlových buněk opravit v podmínkách únavového syndromu je docela složitý a komplexní problém. Osobně si myslím, že by bylo nejlépe se objevit osobně (do Osobní poradny).

Ty přípravky jste si vybral celkem dobře.BK + MK + CK 2 + 2 + 2 ml (dávkovat lze kapátkem) do 1,5-2,5 dcl vody + Q10P 1 tableta + Golden Yacca 1 tobolka, pít mimo jídlo (30 min před, nebo 2h po jídle). Tento nápoj připravovat a užívat 4x denně.

JK 1 čajová lžička (2-2,5 ml) do 1-1,5 dcl vody, užívat po jídle, 3x denně.Dýchat Sifonem 6 5 min a dle možností po čase zvyšovat až na 20 minut, 4-6x denně. A jinak pokud možno Ještěrčí dech denně. Dýchat při únavě, nespavosti, blbé sebe náladě.Černý kulich, či šátek až po bradu na noc výrazně zlepšuje noční dodávku kyslíku a melatonin pro komplexní regeneraci očí, vaziv, jater, nervů a prohřátím dutin mimo jiné omezuje chrápání.

Tmavá barva brání vstupu zbytkového světla pro zlepšení produkce regeneračního hormonu melatoninu.Šíji (krční páteř) by bylo vhodné masírovat pomocí MO+ v nahrbené pozici (brada na hrudník) od lopatek ke hlavě například v sedě s oporou čela o stůl 5-10 minut. Potom setřít a zateplit!

Pravděpodobně máte dlouhodobě ztuhlou krční páteř od hrbení hlavy patologicky nesené dopředu jako Spejbl a Hurvínek. Svaly šíje jsou ztuhlé a svým stažením dlouhodobě blokují nervy odstupující od míchy. Šíji je proti hrudní páteři nezbytné narovnat a tedy se vyprsit jako vážená osoba. A toto vyprsení si připomínat a vracet se k němu nesčetněkrát denně.

Cviky na krční páteř, viz https://www.youtube.com/watch?v=Ilb79S1trlE.

Vojtěch 2017-03-14 10:17:20 ukázat v kontextu reset

Dobrý den,

před necelým měsícem jsem se zúčastnil koncertu, který byl hudebně hezký, ale příliš hlasitý a od té doby trpím dost rušivým tinnitem (v uších mi šumí i lehce píská).

Absolvoval jsem léčbu na ORL (kortikoidy, infuse pro roztažení cév), bez valného výsledku. Paní doktorka mě spíš trochu psychicky podlomila, protože mi spíš brala naděje než dávala…

Léčbu u ní jsem v podstatě ukončil a věc konzultoval ještě se svou obvodní lékařkou a jedním neurologem, kteří mi oba nezávisle na sobě řekli, že můj stav se určitě ještě zlepší, ale ať se opravdu obrním trpělivostí. Že nějaké dva tři týdny u podobného problému nejsou žádná doba… Ti mi dodali určitou psychickou sílu.

První zhruba dva týdny pro mě byly velmi náročné psychicky, šelesty mi nabouraly spánek, valil jsem se do slušné deprese… Těsně nad propastí mě ale Bůh zachytil a nenechal mě do ní spadnout. Spoustu věcí jsem si pak v hlavě (a duši) urovnal a má psychika se jakž takž stabilizovala. Už spím, funguji, jen míra mého vyčerpání je stále obrovská…

Nyní jen řeším, co dál… Příčina mých šelestů je jasná, poškození sluchu nadměrným hlukem. Byť je ale moje ORL doktorka skeptická, nechce se mi uvěřit, že se tělo z takovéhoto poškození neumí alespoň v nějaké míře „opravit“ a že můj stav je tak nějak finální.

Přečetl jsem si Vaše doporučení: http://www.dedekkorenar.cz/choroby/smysly/menierova-choroba-piskani-nebo-sumeni-v-uchu-motani-hlavy.html a objednal si MK, BK+, CK, JK a dýchací sifon. Zejména dechová cvičení mi mým selským rozumem dávají smysl, protože věřím, že na regeneraci mozek potřebuje právě hodně kyslíku…

Chci se zeptat, zda je ještě něco dalšího, co pro podporu regenerace mohu udělat? A taky se chci zeptat, jaké máte s léčbou takto vzniklého tinnitu zkušenosti… Totiž zda takovýmto způsobem poškozený sluch je „konečná“, anebo zda se tělo umí při dostatku trpělivosti a podpory alespoň částečně vykřesat i z takovéhoto stavu… Ve mně se aktuálně pere právě naděje a rezignace.

Pro úplnost, začal jsem užívat ještě Tebokan. Je mi 30 let, jsem ženatý, mám velmi dobré rodinné zázemí.

Děkuji!

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele