Téma: Akné v 32 letech

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2017-04-08 06:07:44 ukázat v kontextu reset

Zanícené (hnisavé tamponovat RK, nehnisavé postačí tamponovat REK 1-3x denně. A po chvilce (oschnutí mazat lze MOM-Ag.

K mytí těla používat naše Tekuté antibakteriální mýdlo Dědka kořenáře.

GK + TK 3 + 3 ml (dávkovat lze kapátkem) do 2-2,5 dcl vody + Q10P 1 tableta, pít mimo jídlo (v čase mezi 2 hodiny po jídle až 30 minut před jídlem). Tento nápoj připravovat a užívat 3-4x denně. Užívat dlouhodobě a vždy i večer.

Nic sladkého, jedině trochu fruktózy. Bílé pečivo také nebrat.

Detoxikace dlouhodobá:

OKHI 1 lžička 3xD nejlépe do jídla, nebo při jídle (ne 4 hodiny před spaním).

JK 1 lžička do 1-2 dcl vody 3x denně po jídle.

Dýchat Sifon 6 5 min a zvyšovat až na 20 min. 10-3x denně. A jinak pokud možno Ještěrčí dech častodenně a neustále si to připomínat.

Na spaní černý kulich až po bradu a dýchat skrz něj. Textil prohřeje dutiny a nutí nás více dýchat i v noci. Černá barva brání vstupu zbytkového světla pro zlepšení produkce regeneračního hormonu melatoninu.

Na noc Sanogel 1-2 polévkové lžíce mixovat do 2 dcl vody + Dobromyslová směs NK 1,5 ml (dávkovat lze kapátkem) + B-komplex Forte 1 tableta.

Miminko10 2017-04-06 21:25:58 ukázat v kontextu reset

Dobrý den, prosim o radu s akné. Je mi 32 let. Měřím 164 cm, vážím 54 kg. Nyní jsem na mateřské s dvouletou dcerou-jsme neustále v pohybu, hodně chodíme ven, nachodíme několik km denně. Předtím jsem byla sekretářka v advokátní kanceláři-práce na PC, stres, zodpovědnost. Akné jsem měla od 15 let, brala jsem hned antikoncepci až do 28 let, to bylo akné v normě. Po vysazení antikoncepce až do teď mám akné na obličeji, Na krku, na zádech-boláky (zůstávají mi i jizvičky). Musím chodit měsíčně čistit na kosmetiku, ale nepomáhá žádná kosmetika. Po porodu dcery asi před 1,5 rokem jsem podstoupila asi 6 měsíční léčbu Curacne od kožní lékařky, při léčbě bylo akné- vlastně nebylo, ale záhy se vrátilo. Jinak jsem mívala v pubertě alergie, astma, revmatoidni artritidu-vše nyní bez obtíží už neléčené. Před otěhotněním jsem měla asi rok v kuse gynekologické záněty, výtoky a kvasinky a mykózy na nohách, nyní je stav výrazně lepší jen výtoky zůstaly. Mám nehormonální tělísko zavedené asi 3 měsíce po porodu (takže necelé dva roky) menstruaci mám pravidelnou za cca 30 dnů, ale vždy týden špinění a pak teprve týden menstruace, takže hrozně dlouhé. Antikoncepci už nechci, neměla jsem chuť na sex a byla jsem hrozně nervózní-ta nervozita mi bohužel zůstala doteď. Tep jsem měla vždy i v klidu kolem 100 i 110,vždy se mě ptali u lékaře zda jsem k nim neběžela. Už jsem zkusila v boji s akné laser, všelijakou kosmetiku, Curacne-derivát vitamínu A od kožní lékařky, antibiotika ....
Děkuji moooc za radu!!!
S pozdravem a přáním příjemného dne
KK

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele