Téma: Ekzem od dětství, nyní tehotna

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2017-04-29 06:08:04 ukázat v kontextu reset

Užívání nasazených směsí volíte správně.

Dubovky bych si dal vnitřně jedině jednorázově na infekční průjem, jinak vnitřně důrazně nedoporučuji. Zevně, tedy na kůži, ředěné do pochvy při infekci a především rozprašovačem do ústní dutiny jsou bez problému i v těhotenství, či kojení.

RK lze při výtocích aplikovat ihned po naředění 1:4 vodou do pochvy 1-4xD a na noc MO+ 1 ml také.

Tekuté antibakteriální mýdlo Dědka kořenáře je určeno k omývání citlivé pleti. Pro atopiky a alergiky i k praní.

Vždy, když budete dělat domácí koupel, osvědčuje se v těchto případech na vanu přidat lžíci jedlé sody, 3 lžíce Sinflam a 100 ml RAŠ.

Zanedbané a povrchní dýchání vám pomůže řešit Sifon 6 z počátku 5 minut a dle možností po čase zvyšovat až na 20 minut 5-2x denně. A jinak pokud možno Ještěrčí dech.

OKH ½ lžíce 2-3x denně (1-1-0 snídaně-oběd-večeře nebo 1-1-1) nejlépe do jídla, nebo při jídle (ne 6 hodin před spaním).

Na noc Sanogel 1-2 polévkové lžíce mixovat do 2 dcl vody + Dobromyslová směs NK 1,5 ml (dávkovat lze kapátkem) + B-komplex Forte 1 tableta + Kyselina listová 800 µg.

Nejíst bílou mouku, cukr, margaríny, palmový olej, uzeniny, taveňáky, ostrá cizokrajná koření, potraviny barevně tepelně výrazně změněné (smažené, pražené, zhnědlé, konzervanty.

Nevhodné jsou sladkosti, cukrovinky, sušenky, slané brambůrky, kakao (pro některé je alergenem), spékané tyčinky a müsli… Pokud musí být sladké, tak vlastní výroby bez použití cukru (nebo jen trochu fruktózy či lépe Stévie).

Upřednostňujte zeleninu dopoledne syrovou, odpoledne tepelně upravenou. Ovoce jen s hlavními jídly.

AnnaG 2017-04-25 09:07:35 ukázat v kontextu reset

Dobrý den pane Nový, od dětství mám atopicky Ekzem, léčba kortikoidy. Nyní 4 roky řeším kůži alternativně, detoxikaci, mám za sebou velké detox.reakce - plísně. Kůže stále ale není fit. Ložiska v loketních jamkách, dekolt, krk, obličej, dlaně, prsty.
Dokonalý efekt na pleť v obličeji ma Dubová mast od Vás - děkuji! Beru ostrostřelecovou, malínovou a borůvkovou směs, na kůži dubovky a dub.mast na obličej. Trápí me výroky - mohu dubovky vnitřně v těhotenství ?
Kůže je nyní klidnější, ale ne zdravá. Svědění, pupinky, suchost, zacervenani a tak pořad dokola

Děkuji, Anna, 32 let

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele