Téma: Slinivka břišní

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2017-04-30 06:15:16 ukázat v kontextu reset

V podstatě mám jsem schopen vypsat, co se osvědčilo u rakoviny. Zda se rozhodnete za to dát nemalé peníze a mít pocit, že jste se snažila udělat maximum, nebo se případně rozhodne ubírat pomoc jinou cestou, to je jen na Vás.MO+RO+ 4-7 ml 3x denně užívat mimo jídlo (1 hodina před, nebo 2 hodiny po jídle, čímž se rychle vstřebá, hojí sliznice a jde do lymfy).

To zapít TK 3-4 ml + RAK 2 ml (dávkovat lze kapátkem) + Práškový vitamin C ½ lžičky do 2-2,5 dcl vody + Graviola 3 tobolky + Q10-Se-E 1 tobolka + Penoxal 100 mg 1 tobolka + 1-2 tablety jedlé sody, pít pro lepší vstřebání mimo jídlo (do prázdného trávení. Tuto kombinaci připravovat a užívat 3-4x denně.

OKAI 1-3 lžičky 3x denně nejlépe do jídla, nebo při jídlech.

JK + 12K 3 + 3 ml (dávkovat lze kapátkem) do 1-1,5 dcl vody + Vit. C 1000 mg 1 tableta + Vápník s D3 + Hořčík 250 mg + Zinek. Užívat 3x denně po jídle.

Na noc Sanogel 2-3 polévkové lžíce mixovat do 2 dcl vody + Dobromyslová směs NK 1 lžička + B-komplex Forte 1 tableta + Vitamin B12 0,5 mg 1 tableta.

Dýchat Sifonem 6 5 minut co půlhodinu dle možnosti a snášení. A jinak pokud možno Ještěrčí dech.

Nejíst bílou mouku, cukr, margaríny, palmový olej, uzeniny, taveňáky, ostrá cizokrajná koření, potraviny barevně tepelně výrazně změněné (smažené, pražené, zhnědlé, konzervanty.

Nevhodné jsou sladkosti, cukrovinky, sušenky, slané brambůrky, kakao (pro některé je alergenem), spékané tyčinky a müsli… Pokud musí být sladké, tak vlastní výroby bez použití cukru (nebo jen trochu fruktózy či lépe Stévie).

Upřednostňujte zeleninu dopoledne syrovou, odpoledne tepelně upravenou. Ovoce jen s hlavními jídly.

Především je vhodná červená řepa v jakékoliv kulinářské formě. Napomáhá také brokolice a hlíva zpracovaná do 75°C.

BEN7 náramek kolem krku jako nepříliš volný náhrdelník cca 58-66 kuliček. Nesnáší vlhkost, jinak lze nosit dlouhodobě do vyčerpání stříbra a zešednutí. Možná zprvu je to vhodné zesílit i jako náramky. Viz moje video.

Na rady nutno najíždět postupně týden až dva, protože jinak by tělo začalo pilně nové životosprávě vzdorovat.Více do Osobní poradny. Lze doporučit i amygdalin z Mexika, ale celníci ho demokraticky zabavují a posílají zpět, ale kdybyste nalezla cestu…, je to u rakoviny slinivky poslední šance (za více desítek tisíc). Musel bych se pro vás poptat, jestli je šance to sehnat a aplikovat – to se dělá injekčně a naučit by vás to musela nějaká sestra…, lékaři to mají přísně zakázáno. Setkal jsem se s pozitivním vývojem tohoto postupu.

Lendel 2017-04-29 12:22:13 ukázat v kontextu reset

Manžel byl diagnostikovan : rakovina slinivky s metastazemi v játrech
A nafouklé bricho . Je mu 50 let , nyní váha 68 a výška 170.
Bylo mu řečeno , ze chemoterapie uz nemá cenu a dali ho nam domu z nemocnice , kde ležel ve vojenské nemocnici v Praze.
Je cely žlutý , a v bříško se mu plní dále vodou , která mu po malu
odtyka. Ma vpich , do břicha což mu umožňuje odtykani. Jsem zoufalá nevim co dal můžete poradit . Děkuji
Lendelova

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele