Téma: Vaginalni diskomfort, zanet

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2017-04-30 06:16:25 ukázat v kontextu reset

Do pochvy se osvědčilo aplikovat RK ředěné bezprostředně před aplikací 1:4 s vodou. Aplikovat pomocí gumového násadce na injekční stříkačce (5 ml) do pochvy 1-4x denně. A na noc MO+ aplikovat pomocí gumového násadce na injekční stříkačce 2ml do pochvy ½-1 ml 1x denně na noc (+ dámská vložka zevně kvůli vytékání nevstřebaného), MO+ aplikovat i před případnou erotikou.

GK + LPK 3 + 2 ml (dávkovat lze kapátkem) do 1,5-2 dcl vody + Práškový vitamin C ¼ čajové lžičky + Q10-Se-E 1 tobolka, užívat mimo jídlo (v čase mezi 2 hodiny po jídle až 30 minut před jídlem). Tuto kombinaci připravovat a užívat 3-4x denně.V případě akutní infekce močových cest nasadit ještě:

Doma mít připraveno a při potížích nasadit: Medvědicová směs LPPK 1 lžíce (8 ml) + 2 tablety (3 g) jedlé sody do 2-3 dcl vody, pít mimo vše (1/2 hodiny od GK a jinak v čase mezi 2 hodiny po jídle až 30 minut před jídlem). Tuto kombinaci připravovat a užívat 5-3x denně po dobu 5-10 dní.

Detox:

OKHI 1-3 lžičky 2-3x denně (1-1-0 až 1-1-1 = snídaně-oběd-večeře) nejlépe do jídla, nebo při jídle (ne 6 hodin před spaním).

JK 1 čajová lžička (2-2,5 ml) do 1 dcl vody 3x denně po jídle.

Na mytí všeho včetně zadku po stolici používat dlouhodobě Tekuté antibakteriální mýdlo Dědka kořenáře.

Vícekrát denně vždy po 1-2 hodinách tělesného klidu dýchat Sifonem 6 asi 5-10 minut dle možností. A jinak pokud možno Ještěrčí dech častodenně.

Na noc Sanogel 1-2 polévkové lžíce mixovat do 1,5 dcl vody + Dobromyslová směs NK 1-1,5 ml (dávkovat lze kapátkem) + B-komplex Forte 1 tableta.

Zadbalon 3-4x denně ½-1 minutu + Novpoklony 5-12x + ZLZ 1-2x. Začít na spodní četnosti a postupně zvyšovat. Případně každodenní večerní cvičení s prvky posílení pánevního dna (břišní tance, jógy&hellip.Černý kulich, či šátek až po bradu na noc výrazně zlepšuje noční dodávku kyslíku a melatonin pro komplexní regeneraci očí, vaziv, jater, nervů a prohřátím dutin mimo jiné omezuje chrápání.

Tmavá barva brání vstupu zbytkového světla pro zlepšení produkce regeneračního hormonu melatoninu.

Lucie84 2017-04-29 19:38:59 ukázat v kontextu reset

Pekny den preji! 33, 162cm, 42kg, tep 74. V 03/16 atb na drobny posevni zanet a od te doby perm diskomfort. Paleni, rezani, otoky po styku, drazdeni vulvy a moc trubice. Kultivace pak neg. Letos v lednu po styku 2x zanet moc mech pokazde prelecen atb, 1x potvrzena e-coli. Vzdy probehl i otok pochvy... V zapeti velke bolesti del cipku po styku, problem ustal a presunul se. Diagnostikovano jako zanet vazu male panve anaerobni bakterii. Lab nedelana, 2x atb. Chlam, mykopl, uropl, ghonor atd vylouceno. Cytologie del cipku ok. V zapeti po preleceni mesic vetsi tupa bolest predni strany moc mechyre a jeho usti. Zklidnilo se... Nyni kult kvasinka neg, hojne lactobacillus... Lactobaciloza? Reze pali atd. Poradite, jak i alternativne postupovat? Jsem bez mleka, bile mouky, cukru...Predem moc dekuji! Lucie

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele