Téma: doplnění věku

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2017-07-19 10:29:03, odpověď na #23459 ukázat v kontextu reset

12K 1-2 lžičky do decky vody a pít před jídly 5-15 minut 3xD.
ULK 1 + MEK 2-3 lžičky do 2-2,5 dcl vody a pít mimo jídla 2-4xD a tímto lze zapít MO+RO+ 2 lžičky.
Sif 6 dýchat opět dle možností 2-4xD 5-20 minut a v ostatní čas ještěrčí dech - mrkněte se na mé video.
JK 1 lžička do decky vody a pít 3xD po jídlech
Celulitické lokality mazat MO+ večer. Na končetinách vždy směrem k srdci.

Iva010 2017-07-17 08:27:42 ukázat v kontextu reset

Prominte tady jsem zapoměla napsat věk 26 let,v ýška 164, váh 54

Dobrý den,
obracím se na Vás, jelikož jsem minulý rok s pomocí Vašeho sifonu přestala kouřit a tedy mám důvěru []
Už cca 4 let mám reflux jícnu(antrum gastritida dle nálezu) a od Vánoc i potíže se střevy(nález ze sobna: v oblasti pravé jámy terminální ilenum, dle doktorské zprávy je nutně uvažovat o Crohn chorobě a IBD).31.7. kontrola na kolonoskopii řekne víc.
Simptomi jsou že mě bolí celé tělo, klouby, težko se mi díchá, nafukuje se mi břicho atp.Ani delší půst a klystýri nepomohli. Začala jsem brát boswelliu seratu a od té doby jakoby se mi hodně zlepšilo střevo a také kondice(klouby atd).
Nicméně se jedná i o další věc a sice že sjem začala divně přibírat-a to jím velmi málo (vege dieta, jenom kozí produkty, žádný cukr, někdy jen ovoce a zelenina, sachariddy typu poihanka,rýže minimum).zejména tedy v obalsti boků, zadku, kde je pro mě nepmožné schodit centimetr (ani půst nepomohl). také jsem začala mýt hoodně celulitidy v té oblasti. dříve nemívala. všimla jsem si, že se mi skoro netvoří svaly, ale po cvičení mě vše bolí. celé tělo je ted takové měkké, nohy mám jako plyšák.díchám sifonem a dělám jogu jak můžu a chodím na procházky (větší cvičení náročné). Při jogových díchání jako je kappalbhati místo pocení mě začne přepadávat zimnice. pořád studené končetiny. taky mě trochu napadlo jestli třeba nemůže osuviset s játry- dříve jsem brala hodně léků n abolesti a pila alkohol. etd už nepiju, neberu léky.podle krevních testů u dokrota játtra byla ok. .Mnohokrát děkuji předem a omlouvám se za takto rozsáhlý dotaz.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele