Téma: Parkinsonismus

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2017-08-21 23:18:51, odpověď na #23587 ukázat v kontextu reset

Osobně by to asi bylo nejlepší, chcete-li kvalitu. Zbude-li čas, můžeme se trumfovat v překonaných administrativních buzeracích.

Petrperu 2017-08-18 21:58:07 ukázat v kontextu reset

Dobrý den pane Nový, 15 let vlastním dg.atypický Parkinson..K tomu dospěli llékaři po 13 letech kdy se nemohli dohodnout jestli to PD je nebo ne. 13let bylo celkem dobrých ale poslední dva roky to nějak nabírá špatný směr.Váš článek o PD se mě moc líbí.Chtěl jsem Vaše rady která v článku doporučujete aplikovat na mě, ale raději bych to z důvodu že to není úplně typicý PD probral s Vámi..
Je mě 71 roků mužského pohlaví,váha 68 kg .výška 169 cm Prodělal jsem si přechod do kapitalismu a zanechalo to na mé nervovém systému znatelné stopy. Myslím že jsem si moje současné potíže vyrobil sám a jenom sám. Pozdě jsem si uvědomil že množství blbců které jsem musel na všech úřadech potkat a jednat s nimi je množství větší než obvyklé a že to na mě zanechá stopy.
Dvanáct řádků je pryč a nic jsem neřekl. Prosí tedy o sdělení jestli je možné probrat moje současné problémy s Vámi osobně.
Děkuji
Veselý Petr

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele