Téma: Bylinky-dvouleté dítko

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2010-09-29 00:10:22, odpověď na #7167 ukázat v kontextu reset

Zdá se, že vaše slabší imunita souvisí se stresem a psychovypětím. Sobě i synovi můžete dávat byliny podobně, jak se vám to již osvědčilo. Rolák je výborný nápad. Bez dubovek ani ránu. K večeru i po ránu...
bn

Lékorka 2010-09-27 21:20:07 ukázat v kontextu reset

Dobrý večer, dědečku kořenáři,
mám na Vás dotázek. Loni jsem od Vás kupovala pro syna (loni mu byl rok), který měl sníženou imunitu (měl časté záněty horních cest dýchacích), TK+PK+vit C, dávala jsem do pití po 0,5 ml myslím. Začala jsem po veletrhu zdraví v Praze na Vinohradech, takže někdy po polovině listopadu, a musím říct, že až na nějakou slabou rýmu a lehčí kašel nějak nemarodil. Hodně jsem s ním v zimě chodila na procházky, dost se válel ve sněhu, na horách jsme byli - vůbec jsem ho od ničeho neizolovala.
Chtěla bych poradit na tohle zrádné počasí, které teď vládne, zase nějaké dobré meducínky. Ještě mám maličkato TK+PK i vit C. Chci se synem chodit do kolektivu mezi děti na nějaká cvičení - mám doma i LPK. Chtěla jsem zase přijít na Vinohrady, ale zjistila jsem, že to tam nebude Tak třeba přijedu do Letňan
Daníkovi je nyní 22 měsíců, takže mu budou 2 roky za 2 měsíce. Chtěla bych s bylinkama začít už teď, protože teď je to počasí nejzrádnější. Proto Vás prosím o radu co za bylinky, jestli zůstat u těch, co máme, ale hlavně jaké dávky.
V podstatě se snažím o nějakou prevenci, ale když budeme chodit do kolektivu, tak aby nebyl hned nemocný.

Také bych se chtěla zeptat ohledně sebe - v posledních letech mám 2-3x ročně angíny. Někdy lehčího rázu, ale naposledy mi nepomohly ani dubovky, totálně mě skolila. Jakmile přijde vlažnější nebo naopak horké počasí, hned mě pobolívá v krku, a to nemusí vůbec angína být, ale jsem na to citlivá. Mám snad hned nosit rolák, a to i do postele?

Moc děkuji za Váš čas a odpověď. Moc Vás zdravím a pozdravuji.
Monika

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele