Téma: časté pomočování

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2010-10-01 23:20:47, odpověď na #7201 ukázat v kontextu reset

Vypadá to na rozšířenou stěnu měchýře asi zánětlivým pochodem. Dejte mu k pití LPPK 2 lžičky a k tomu jednu LVK do dvoudecky vody 3-5xD. Záda mu namasírujte směrem k hlavě MO. Dejte mu 2-4xD dýchat sifonem 4 5-10 minut. OO-KH 3xD 1-2 lžičky do jídel. A po jídlech i 1/2 lžičky Dologranu. Na spaní B komplex a odpoledne také.Více viz obecné zpracování: Pomočování noční


jesterka 2010-09-30 23:38:47 ukázat v kontextu reset

Dobrý večer,
ráda bych Vás poprosila o radu pro mého 4.letého synka. Má již více než rok problém s močením. Přísun tekutin je přiměřený, ne nadměrný, ale syn chodí čůrá velmi často, klidně i po cca 10 min a vždy hodně a dlouho. Při spánku se pokud ho zrovna netrápím žízní pomočí a kolikrát i po tom, co ho v noci nechám vyčůrat.Už mě na tento stav upozorňovali ve 2 školkách.
Nejdřív jsem si myslela, že vždy přístydl, ale situace je stejná i v létě a hlavně by neměla být tvorba moči v krátkých intervalech velká. Pravidelně i v rámci prevence mu dávám jíst sušené brusinky a snažím se o to, aby byl v teple, ale stav zůstává setrvalý. Může mít slabý či hyperfunkční močový měchýř? Jak na to?

Předem mnohokrát děkuji za Vaši laskavou pomoc a zdravím.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele