Téma: Bolest kosti na hrudníku.

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2017-10-21 21:36:05, odpověď na #23836 ukázat v kontextu reset

LIK + RAK 3+1,5 ml do 2 dcl vod a pít 3xD mimo jídla + Q10SEE + tabletu jedlé sody.
Po jídlech VK + JK 1,5+2 ml do decky vody 3xD
S jídly OKAI 1/2 lžíce 2xD
Narovnat krk a snažit se o druhou bradu, protože se mi zdá, že máte nejen hlavu dopředu jako želva, ale že se vzadu kom C4/5/6 skřípe nerv vedoucí do štítné žlázy a příštítného tělíska a rohazuje hormony.
Naučte se dýchat jako ještěrka po celý den a 2-3xD si dopřejte dechu Sif6 (lépe bez pytlíku) na 5-10 minut.
Zadbalon 4xD půlminutu poválet záda.
Víc bychom si asi řekli v osobní poradně.

ryznarova.jaja 2017-10-19 20:29:17 ukázat v kontextu reset

Dobrý večer pane Nový,

potřebovala bych se s vámi poradit. Ve 14 letech jsem byla v Brněnské dětské fakultní nemocnici na operaci, našli mi tumor na levém dist. femuru (nezhoubný nádor na stehenní kosti z vnitřní části stehna). Začínalo to jako bolest svalu, přesně jsem netušila co to je, ale v poslední fázi mě v noci budila velmi silná bolest, na kterou už nic nepomohlo a v tomto záchvatu bolesti mi místo úplně ztvrdlo, bylo opravdu jako kámen, potom to bylo zase normání, takto to trvalo asi 2-4 měsíce. V nemocnici mi po vyšetřeních odstranili kus kosti který byl napaden, ale nádor tedy v tu chvíli naštěstí nebyl zhoubný. Nyní mě asi 10 měsíců trápí bolest na prsou, z počátku jsem si myslela že se mi objevila bulka na prsou, (na levém i pravém, chvilku mě bolelo více levé a chvilku pravé), před 6ti měsíci jsem byla jsem na ultrazvuku a tam zjistili, že mám pouze trošku zvětšenou prsní žlázu a to by mohla být příčina bolesti. Lékařka mi řekla, že to budeme řešit pokud se to nezlepší. Bolest se zhoršuje a hlavně už zhruba 2 měsíce pozoruji, že mě nejspíš nebolí vůbec prsa ale kosti, kosti pod prsy, mělo by tam být nějaké skloubení žeber a hrudní kosti, ale přesně nevím. A to místo kde mě to bolelo původně už také není jediné, z vnitřní strany hrudníku se bolest rozšiřuje dál a bolí mě už tedy větší část. Těžko popsat tu bolest, je to takové tlačení, tupá bolest, píchání a trošku pálení, opravdu těžko popsat, občas mi to připomíná právě tu bolest kterou jsem zažila ve 14ti letech.

Myslíte že by mohlo jít znovu o nějaký nárůstek? Paní doktorka mě nyní poslala na scintigrafii skeletu. Na RTG půjdu příští týden ale chtěla jsem znát Váš názor a radu.

Děkuji moc.

Jana, 23 let, zkoušečka kondenzátorů, 48 kg, 168 cm, užívám HMA (Bonadea) a občas zvedám těžká břemena (pro mou váhu jsou těžká).

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele