Téma: Děkuji za zamyšlení se a radu pro rychlý pohyb na cestu k úspěchu...

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2017-11-07 02:00:14, odpověď na #23908 ukázat v kontextu reset

Nesplnila jste bod 3). Vyjímečně nemažu, ale odpověď je jen obecná.
Příčinou je křeč hladké svaloviny bývá dráždění šutrem. Takže je nutno zlepšit bederku co inervace se týče a potom řešit rozpouštění.
BK + ULK + UK 2+2+2 do 2,5 dcl vody a pít mimo jídla 5xD
V některých případech pomohlo několikrát denně si zacvičit několik dřepů. U jednoho chlapa to vyřešil, co vím, parakotoul...

zdraví je v naší mysli 2017-11-03 21:15:25 ukázat v kontextu reset

Dobrý večer,pane Nový,.

s dovolením jsem se krátce začetla do Vašich milých a darujících slov.
Můj dotaz k Vám je prosím :jsem žena 51 let ,aktivní,.sportující,.s rozsahem vnímání a myšlenek nejenom k sama sobě..Neměla jsem co se týká zdraví,.štěstí,.ale když už vždy nového ke mně něco přišlo,.musela jsem nepříjemnou diagnozu přijmout, Snažím se negativa nepřipouštět k tělu a odvracet myšlenky k pozitivnějším denním úkonům...Tady prosím část mých diagnoz. d 13 let oboustranná nefrolithiasa s odchodem kamínku,.ve 25 letech Sjogrenův syndrom,sicca syndrom, 2x trombofilie,.atd,.atd, Mám 7 diagnoz,.na dlouhé povídání. .Nyní 10 dnu na CT zjištění 9 x 3 x 7 mm ledv kamínek,který uvízl 2 cm nad močovým měchýřem,.Opět jsem začala algifen ,.,nárazové tlaky 1l vody,.sport,běh..běžné mé denní aktivity ,i když je to nyní nepříjemné Jak prosím kamínek dostat na cestu k močovému měchýři? Máte prosím úspěšnou radu? Děkuji za Váš čas..Pěkné dny přeji..Renata ..

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele