Téma: Zlatý Stafilokok

Celkem 3 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2018-08-15 23:13:20, odpověď na #24929 ukázat v kontextu reset

LIK + LPPK 2+4 lžičky do 3-4 dcl vody 4xD mimo jídla a k tomu vždy tabletu jedlé sody
JK 3 ml do decky pití 3xD po jídlech
OKHI 1 lžíce 2xD s jídly, ne na noc
Mrkněte na videa na Meditaci se zrcadlem - odlehčuje nadledvinky
Zadbalon 4xD minutu
Houpavé polodřepy co hodinu 10-20

Dědek kořenář 2018-08-14 00:00:01, odpověď na #24928 ukázat v kontextu reset

LIK + LPPK (to, že jste neuvedl výšku a váhu naznačuje, že pro vás dávkování není důležité, tedy ani moje rada). Nevím, proč jsem dotaz vzhledem k bodu 3 nesmazal.
Nicméně poznamenávám - každé porci si berte jedlou sodu.
Také bych dal Ostropestřecovíé výrobky.
Energie vám chybí, protože dýcháte špatně, ve smyslu nedostatečně. Katecholaminy z dřeně nadledvinek eliminující kyseliny z přidušení mohou po čase i docházet. Vaše léčitelka je dobrá.

Pavel222 2018-08-13 17:16:39 ukázat v kontextu reset

děkuji moc za odpověď a omlouvám se za nedostatečné informace.Moje výška je 174 cm a hmotnost 70 kg. Mohl by jste doplnit dávkování a jak dlouho (či kolik balení bych měl podle vašeho odhadu vybrat ?

Sodu mám brát při každé dávce doporučených přípravků ?

Ostropestřec tinkt. brát spolu s uvedeným, nebo mezi ? Tam předpokládám sodu netřeba, že ?Co se týká dýchání, nepopírám, že na ně docela zapomínám při urputné práci na počítači. Doporučíte mě nějaké konkrétní cvičení nebo něco osvědčeného ?Dobrý den pane Nový, předně, vaše výrobky mám moc rád. Děkuji za Vaše úsilí, práci a nadšení. Jsem muž, normální hmotnost k výšce, 44 roků. Práce v kanceláři na židli u počítače, nebo výjezdy v autě. Nyní mě na urologii objevili ze stěrů v močové trubici Zlatého Stafylokoka. Pravdou je, že určitého pálení a nepříjemných pocitů v této oblasti i penisu jsem si vědomý možná tak rok. Možná u mě může být v této oblasti již tři roky, kdy jsem byl přeléčen několika antibiotiky, (pálení atd. Ale nikdy nestanoveno přesně , co by to mohlo být). Ale dřívější vyšetření nic neodhalily (před asi 11 měsíci).. I když mám rád jiné léčebné postupy než farmaka, obdržené antibiotika jsem raději začal používat. Proto, protože jsem slyšel, že zbavit se ZS je docela problém, že je urputný. Rád bych ale nevsadil jen na antibiotika (právě kvůli nejistému výsledku a urputnosti ZS). Prosím jakou léčbu a co by jste mě doporučil na léčbu ZS z vašich zkušeností ? Jen dodávám, že jsem před tímto posledním vyšetření asi 14 dnů bral Vaši Lichořeřišnici. Nevím zda může nějak souviset, poslední měsíce mě jedna léčitelka říká, že mám problém s ledvinami a zcela vyčerpané nadledvinky. No a dlouhodobě mám problém s životní energií a velmi špatně spím. Děkuji mnohokrát. Přeji Vám krásný den, Pavel


V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele