Téma: Otoky nohou

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2018-09-02 00:40:43, odpověď na #24977 ukázat v kontextu reset

V EUCZ má lékař vždycky pravdu. Mám zkušenost, že pokud mu sdělíte, že jste se na internetu radila s nějakým léčitelem, tak určitě udělá maximum vyšetření, aby jeho diagnoza i případná terapie byla přesná. Ta vyšetření budou objektivní a určitě budete s doporučením lékařky spokojena.
K lékaři většinou chodíte osobně, i když možná už brzy mobilní aplikce i toto změní. U mě jste osobně nebyla, moje vzdálené rady a komentáře vám nevyhovují a tak si vytváříte na mě infoblok.
V případě nespokojenosti s lékařem, zkuste jiného, nebo bude asi na místě něco změnit.

(oceňuji dodržování bodu 3)

brandebura 2018-08-31 09:44:37 ukázat v kontextu reset

Dobrý den pane Nový,
trošku jste mě vyděsil že jsem celou noc nespala V 4/2018 jsem měla dělané jaterní testy z krve kdy vše bylo v normě. Přesto jsem nelenila a hned dnes ráno šla k doktorce. Zdráhala se mě poslat hned na sono jater, takže mi udělala náběry a dle jejích výsledků mě tam případně pošle + budu mít výsledky moči zda se nejedná o zánět ledvin.
Měla bych otázku zda je možné mít játra v takovém stavu jak píšete aby se to neukázalo v krvi? Nebo je to vidět jen ze sona či ani sono to neukáže? Steatozu jater jsem měla diagnostikovanou v roce 2009 kdy jsem taky vážila 93 kg. Poslední sono jater děláno před dvěmi lety a o steatoze ani zmínka jen malá cysta.
děkuji Ilona 43 let 170/80,tep 70 sedavé zaměstnání

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele