Téma: Samovolný potrat

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2018-10-20 00:34:08, odpověď na #25110 ukázat v kontextu reset

Při 52 kg zvedání 15 kg je pro gravidní dámu vašeho věku zcela nevhodné a vaše gynekoložka vás přinejmenším měla upozornit, ale podle mě vám měla dát kontrolku a ležet... Osobně si myslím, že by to bylo i na soud za odbornou nedbalost.
GK + ROK 1+1 lžička do 2 dcl vody a pít 3xD. Pokud jste u té práce zůstala, přidejte si ještě lžičku KK. Touto kombinací také zapíjejte Q10P a Moringa.
Asi budete potřebovat se občas poválet na Zadbalonu půlminutu.

Před spaním i vždy zacvičte ZLZ...

rady 2018-10-19 10:39:17 ukázat v kontextu reset

Dobrý den pane Nový,
je mi 45 let, měřím 168cm a vážím 52 kg, tep 75/s, pracuji manuálně, šest hodin stojím na nohou.Nepravidelně musím zvedat těžké předměty mezi 10-15kg.Před týdnem u mě došlo k samovolnému potratu, byla jsem v šestém týdnu těhotenství. Den před potratem jsem začala slabě krvácet a měla bolesti v podbřišku, krvácení zesilovalo, bolesti také, v den potratu byly velmi silné, ale nepoužila jsem tablety proti bolesti,krvácení silné jako v nejsilnější menstruační den.Po týdnu zcela bez krvácení, dle gyneložky vše v pořádku, každý druhý den odběr krve - v pořádku.Kamarádka mi doporučila vaši Malinovou tinkturu, chci se zeptat na Váš názor.
Moc Vám děkuji za odpověď

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele