Téma: Těhotenství a prevence zánětu močových cest

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2018-10-27 23:41:04, odpověď na #25136 ukázat v kontextu reset

|Svojí ženě bych to vzhledem k málo významnému množství doporučil, ale vám musím veřejně říci, že se musíte radit s EU dbalým lékařem nebo používat zdravý rozum (ale to jenom předpokládám, že smím)…
Asi by nebylo od věci si po stolici mýt zadek Bylinným mýdlem DKÄ také se pilně všude mazejte MO+ včetně porodních cest, kteé by mohl ještě opatrně manžel masírovat MO+ 1 ml k oboustranné radosti.
GK, JK, OKT, nebo OKH, RK (krk), houpavé polodřepy pro údržbu žil, otoků a teplých nohou (výživa plodu)

Athenei 2018-10-27 10:32:27 ukázat v kontextu reset

Milý dědku kořenáři, především k Vám putuje obrovský dík, protože Vaše přípravky zkrotily moje neduhy s močovým měchýřem, v němž jsem mívala léta e.colu. Vždy po styku si preventivně beru lžičku medvědice a ostropestřce a již mnoho měsíců jsem zánět neměla. Nyní jsem ale poprvé těhotná, 7tt, na počátku jsem měla špinění a musela jsem brát hormony na vyrovnání, ale teď je vše dobré a máme dovoleny i manželské radosti. Jak se preventivně po styku chránit před zánětem? Mohu i nadále používat vše, jak jsem zvyklá? Četla jsem, že medvědice i ostropestřec jsou v prvním trimestru velice nežádoucí byliny. Věk 31, váha 63 kg, výška 172 cm, administrativní stresové zaměstnání. Děkuji Vám mnohokrát za radu, srdečně zdravím a přeji vše dobré!

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele