Téma: Nekonečné záněty močových cest (ne)známého důvodu

Celkem 3 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2018-11-14 23:36:42, odpověď na #25193 ukázat v kontextu reset

Na záněty v urologickém traktu se osvědčuje LPPK 1 lžíce do 2 dcl vody a k tomu 2 tablety jedlé sody 6-3xD postupně snižovat co 3-4 dny. Potom přejít na ULK + UK 2+2 lžičky. 4xD mimo jídla.
Lze si přidat ještě LIK.
Po jídlech JK 1 lžička do decky pití 3xD.
S jídly či v nich OKHI 1/2 lžíce 3x|D|.
Sif 6 a dýchat 3-4xD 5-20 minut a jinak se snažit o ještěrčí dech.
Zadbalon 2-4xD minutu.

Dědek kořenář 2018-11-14 00:37:28, odpověď na #25193 ukázat v kontextu reset

ZADÁNÍ DOTAZU:
2) V dotazu popište problém JEDINÉ osoby, který vás trápí a jak. Není-li možno dotaz vyjádřit do dvanácti řádků, je nutno přijet do osobní poradny!

Nejsem schopen se v množství vašich dat zorientovat.

Ellen 2018-11-13 21:22:13 ukázat v kontextu reset

Dobrý den, bude mi 21 let, výška 172, váha 57 jsem stále studentem, tedy zaměstnání žádné. Od 5 let trpím na nepřetržité záněty MC neznámého původu. Vždy nasazeny antibiotika, zánět se stále vracel. Posledních 5 let zánět chronický s každodenními potíži při močení. Zpočátku krev v moči, zápach ale největším příznakem je řezání a pálení močové trubice tak ukrutné, až mi je někdo do mdlob. Nevím jak si sednout, lehnout, nic nezabírá. Vyzkoušela jsem tinktury z lichořeřišnice, detoxikaci organismu, bylinné čaje a vše možné, bez úspěchu. Letos (6 měsíců nazpátek) nalezena v moči Candida Albicans. Celou dobu jsem na toto měla podezření, ostatní testy byly vždy negativní. Antibiotika nadále do mě tlačili vrchem spodem. Do toho Tonzilektomie kvůli chronickým angínám (až 8 antibiotik za sezonu). Zoufalost čím dál větší, psychická vyčerpanost. Přerušené studium a úvahy nad bezvýznamností v pokračování takového života. Není při těch bolestech možné jít do práce, ani do školy. Celý den prosezený na wc, čurajíc krev a svíjejíc se bolestí. Soda nepomáhá, léky proti bolesti, naprosto NIC netlumí to řezání. Homeopatika také neúspěšná. Nedalo se vést s tím jakýkoliv život. Jsem bez rodičů, pouze v pěstounské péči. Rodiče zemřeli. Od dětství stále nemocná, příčina se tedy těžko dohledává. Ledviny v pořádku, cystoskopické vyšetření také. Konečně nasazeny antimykotika Mycomax 150 ..3 tablety denně + Macmiror 500 na noc.Konečně obrovská úleva. Avšak po delší době návrat potíží s močením a úporné řezání. Jediné co celé ty roky pomáhalo proti pálení byl bylinný čaj z přesličky, kopřivy, třezalky a truskavce. Vždy potíže s močením po pohlavním styku. Sexuální partner pouze jeden. Z mé ani jeho strany hygiena dodržována, také zachována monogamie. Vyšetření na chlamydia atd, negat. Dva měsíce zpátky nasazeny atb na silný zánět průdušek. Měsíc zpátky cyflox 500 na zánět moč. cest, problémy se zhoršily. Poté nasazen Macmiror a přesně si nevzpomenu na název, antibiotika proti ureaplasmatům a možným chlamydiovým infekcím (toto bráno 3 dny). Opět zhoršení. Poslední možnost dle pana urologa..nasazení kortikosteroidů Prednison 5mg 1-1-0 na noc Macmiror, do toho asolfena, diclofenac a angifen kapky proti bolesti. Po víc jak týdnu stále žadné zlepšení. Bezradnost se prohlubuje. Nemožnost normálního žití a fungování, hrozící vyhození ze studia, práci není možné v takovém stavu najít. Noci prosezené na wc. Prosím, co mám dělat? Opravdu si již nevím rady ...ještě se mi obejvilo pár červených flíčků na těle s výstupkem.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele