Téma: bolesti žil - všude

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2019-04-29 22:53:54, odpověď na #25770 ukázat v kontextu reset

Vypadá to na toxiny střevních plísní. Zřejmě nedostatečně dýcháte a jste přidušená.
Než se objevíte u mě v poradně osobně, berte si nějaký čas MK + BK 2+2 lžičky do 2 dcl vody 4xD mimo jídla + Q10P + Eleuterokok
Tu malinovou si do toho můžete přidat nebo brát zvlášť, hodí se, ale není nezbytná.
JK po jídlech 3xD 1 lžička do decky vody správně.
B komplex forte si berte na noc.
Zadbalon 4xD minutu + ZLZ.
Sif 6 a dýchat 2-4xD 5-20 minut a v ostatní čas co nejvíc ještěrčí dech
Vyprste se.
Bolící žíly masírujte VXK 4xD směrem k srdci. Kdyby to bylo málo, tak na 100 ml VXK přimíchejte 5O ml RK-S a tím to mazejte.

konopkah 2019-04-28 01:38:20 ukázat v kontextu reset

Dobrý den, jsem žena, 54 let, 170 cm, 85 kg, 7 let v domácnosti v důsledku předchozího vyčerpání a vyhoření organismu. Stav dobrý, ale 4 týdny ležela s chřipkou, stále trochu zahleněná, podle TČM trochu oslabená játra, což se projevuje zvýšením tlaku, na tlak beru už týden Lusopress 1 denně. Mám dlouhodobu zkušenost, že jakmile obdržím z TČM bylinky a začnu je brát, během tří dnů se situace upraví a prášky na tlak přestávám brát. Problém: už několik dní mne bolí/pálí žíly, jak na dolních končetinách, tak na zápěstích a hřbetech rukou, nervozita, tíseň u srdce, nepříjemné pocity,nevyspání, strach. Co s tím? (Momentálně beru vaši ostropestřecovou a malinovou směs, hořčík a vitamin B). Tyto stavy jsem zažila v dobách vyčerpání organismu a mám strach. Díky moc.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele