Téma: Chvění prstů

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2010-11-16 00:56:09, odpověď na #7731 ukázat v kontextu reset

Vždyť jste si odpověděla správně a není v tom nic navíc. Máte blokády páteře, anžto ji držíte nefyziologicky jako otazník. Vyprsením to srovnáte. A asi i tu štítnou žlázu. Vezměte si na noc B komplex forte a během dne 3xD Q10P. Sifonem dýchejte i když to nebude tolik efektivní, jak by mohlo. Cvičte novpoklony. Zadbalon 6xD minutu. Na krk BEN7 a možno u na ruce. Zbytek viz choroby - Těhotenství normální.Více viz obecné zpracování: Těhotenství normálníTěhotenství s potížemi


Dorota 2010-11-15 12:29:40 ukázat v kontextu reset

Draný Dědku Kořenáři porosím o radu. Jsem těhotná a začali se mi lehce chvět prsty u rukou. Již před otěhotněním jsem měla řadu problému: rostoucí uzel na štítné žláze, stálá blokace 3. – 5. obratle, problém se dodýchnout, šumění v uších, nespecifický nález na mozku (odumřelá 3-4 mista), téměř každou druhou noc necitlivost prstů a někdy i celé ruky. Jediné co se zlepšilo těhotenstvím je úplný ústup ekzému.
Bohužel sifonem se mi nepodařilo prodechnout sevření (dýchala jsem celé léto). Jediné co pomůže je denně 3-6 hodin na kole či běžkách nad 3 dny, ale pak se to do týdne vrací. Dále pomáhá hořčík, což se po vysazení léčby také vrací. Cvičím denně 30 min. jogu dle systému v denním životě a chodím na rychlou procházku. Užívám jen potravinové doplňky pro 1. trimestr (včetně jodu). Momentálně mám nechutenství a mám chuť na věci, které jsem normálně nejedla (např. pomeranče, rýži s vinným otcem, džusy ......).
Chvěni prstů si vysvětluji jako důsledek nedostatku kyslíku v mozku. Na léčbu uzlu jsem zatím odmítla užívat hormon štítné žlázy, protože vidím spojitost tou blokací páteře. Prosím o radu.
36 let, 168 cm, 70 kg, 8 týden těhotenství.
Děkuji

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele