Téma: Častá menstruace-38letá

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2010-11-22 01:05:22, odpověď na #7762 ukázat v kontextu reset

Dobré. Zadbalon 4xD minutu, sifon 6 4xD 5-10 minut, novpoklony 4xD 10-15. GK + VK mimo jídla a po jídlech JK a do jídel OO-KH. Narovnat se jako dáma, vyprsit. Přijet za mnou do poradny s někým, kdo se o vás stará.Více viz obecné zpracování: Hormonální nerovnováha a poruchy u žen


KT 2010-11-17 15:14:49 ukázat v kontextu reset

Milý dědečku. Mám potíže s nepravidelnou a momentálně nějak příliš častou menstruací. Mám všechno, co si okolo ženského břicha (respektive uvnitř něj) dokážete představit za poruchy - cysty, endometriozu (již po operaci), léta ztuhlou bederku a už dlouho to aktivně řeším. Trochu jogy, i když nijak pravidelně (pravidelně evidentně nejsem schopná nic, natožpak ten cyklus), práce na sobě, meditace (taky nijak pravidelně), malinovka, chmelovka, pupalkový, všechno jak píšete, doplněné o pár kapek směsi Gynex denně. Pár měsíců to bylo dobré, cyklus se mi cca podvakráte prodloužil až na 26 dní (jednou dokonce 27, heč), ovšem posledních pár týdnů je frekvence krvácení 10, 11, 14 a 14 dní. Už mi z toho trochu hrabe. Klidně se smířím s tím, že moje tělo si s přibývajícími léty chce ty hormony pořádně užít, jen se děsím toho, že to povede ke geometrickému narůstání endometriozy a já se zapřísahala, že do nemocnice mně s tím podruhé už nikdo nedostane.

Malinovku a spol užívám cca 3 - 4 poslední týdny, předtím jen Gynex. Může to nějak souviset? Dočasné pobláznění? Nejlépe mi bylo, když jsem méně jedla, omezila čokoládičku a další sladkosti a více se věnovala joze a meditacím. Jenže když méně jím, to pak hubnu a myslím, že méně než 55 kg bych vážit asi neměla (měřím 178 cm) . Mám pekelné zaměstnání, sedavé-běhavé-manažerské, v bance, hodně břišního stresu, ale to jsem měla i předtím a zlepšovalo se to. Je mi 38.

Prosím o odpověď, co si myslíte, zda to je opravdu dočasné a mám nějak vydržet a třeba snížit dávky preparátů, nebo zda se už konečně mám sebrat a přijet k vám.

Děkuju KT

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele