Téma: bolesti hlavy u dětí

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2010-11-30 21:15:06, odpověď na #7903 ukázat v kontextu reset

Bortí se mu asi páteř. Měl by držet hlavu vzpříma a ne jako Hurvajz. Hrbí asi i ramena. Dochází k hypoxii zanedbaným dýcháním díky nedostatku pohybu. Mozek zpracovává víc dat než na kolik má kyslík. Překyseluje se a aby mohl dál myslet na plný plyn, uvolňuje stresové hormony a ty ho nenechávají ani vyspat. Sifon 4 a dýchat dle možností 2-4xD 5-15 minut. Novpoklony 4xD 10-20. Zadbalon 4xD 20 vteřin. Záda masírovat MO směrem k hlavě., krk vzadu zateplit. OO-KH 2xD lžička či dvě. s jídly. GH 1 lžíce na 0,5 l + lžíce glukopuru + 30 kapek NK + 1 lžička eleuterokoku + 1/4 lžičky vit C100 a ucucávat po celý den. V podvečer dynamickou procházku, zlobení nebo sportování. Na spaní kulich až na nos a BEN7 na krk a na nohy.Více viz obecné zpracování: Překyselení organismu


bla 2010-11-30 11:49:29 ukázat v kontextu reset

Dobrý den, chtěla bych Vás požádat o radu. Mého syna, který má 6 roků, váží asi 32 kg a měří 128 cm, často bolí hlava. S nástupem do 1. třídy se to zhoršilo a hlava ho bolívá až 2x do týdne. Obyčejně pomůže, když si jde lehnout a spí. Bolesti se lokalizují na čele a nad čelem. Asi před měsícem dostal brýle kvůli astigmatismu a také mu čínský medicín naordinoval bilinné kuličky pro posílení sleziny. Bolesti hlavy se od té doby dostavují méně často, ale přeci. Zdá se mi ale, že jich zase přibývá. Kluk moc nejí maso, mléčné výrobky, nemá moc rád ani brambory. Pochutná si i na suché rýži, těstovinách, má rád sladká jídla (která se snažím nepřehánět). Je celkově dost přecitlivělý a velmi často má zlé sny.
Snažím se ho často větrat, zabavit sportem, už chodí dříve spát, omezili jsme televizi na minimum, počítač také. Pitný režim, myslím, také není úplně zanedbaný (i když ve škole nevím..)
Už nevím, jak bych mu mohla pomoci, a tak se s prosbou o radu obracím na Vás.
Děkuji předem za odpověď
a zdravím
Blanka Maroušová

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele