Téma: Cholesterol- stara bolest

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2010-12-01 20:18:24, odpověď na #7912 ukázat v kontextu reset

Problém cholesterolu je v hypoxických játrech s neschopností jeho eliminace jak oxidací, tak v procesu vyloučení do žluče. Může tam být i rodinná dispozice. Doporučuji komplexní detoxikaci nebo alespoň: JK po jídlech, s jídly OO-KH a Evemol, mimo jídla CK. 3xD Q10P + Lecitin + GY po 2 tobolkách. 3xD dcht Sif 6 5-20 minut. Na noc 1 lžíce Křem do 2 dcl vody přidat i 1/2 žičky NK + kyseliny listovou 0,8 mg a B komplex forgte. Nejíst margaríny, supermargaríny, cukr a sladkosti, bílou mouku, uzeniny, koření, které u nás neroste a ostré koření, tavené sýry.Více viz obecné zpracování: DetoxikaceCholesterol


marolina 2010-12-01 09:19:55 ukázat v kontextu reset

Dobry den, chtela jsem se prosim pozeptat jak resit problem cholesterolu 8.8.
Maminka ma 72 let je stihla, zadna babka, ma stale stoupajici cholesterol, stravuje se stridme, zadne tuky, prilezitostne uziva rostlinne oleje s obsahem nenas.mast.kyselin, zvysene konzumuje zazvor, ale chol.stale leze nahoru, jeji otec mel tytez potize, vysoky chol. a cevni problemy.
Pred 5 lety mela malou plicni embolii a od te doby je na Warfarinu, takze ma spoustu lekovych a dietetickych omezeni, co je dobre na cholest., nema rad Warfarin, je to kolotoc.
Dekuji moooc za odpoved.

Marolina

P.s....kdyz uz se ve vasem clanku zminujete o margarinech, co rikate na super Floru?, ktera se honosi napisy, ze po 3 tydnech konzumace je patrne dramaticke snizeni cholesterolu...?

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele