Téma: Bláto ve žlučníku

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2010-12-07 23:20:49, odpověď na #7959 ukázat v kontextu reset

Celkem bez problému bláto rozpouští MO, OO, OO-KH, Eve, BGO, GY a 12K. Váš problém ale asi je od páteře, protože se hrbíte a vzadu blokujete jelikož stojíte vždy v mírném předklonu s těžištěm nevhodně vpředu. Podsaďte pánev, aby yly při stoji napjaty i břišní ssvaly a jen zádové. Berte si s určitou opatrností několikrát denně lžičku MO a k tomu trochu BGO nebo trošku RO. Zprvu to berte s jídly a později přidávejte mimo jídla a množství až 1 lžíce 2-3xD. Kdyby se vám udělalo špatně, tak to opraví silnější 12K. Preventivně si dávejte před jídly 3xD 1/2 lžičky do 2 dcl vody. Záda masírovat K1+MO směrem k hlavě. Zadbalon 4xD minutu. Po jídlech pít čaj JK a mimo jídla pijte REK. Novpoklony 4xD 10-15 a k tomu lehsedy 4xD 3-7. Můžete si brát i 4xD 2 tobolky GY. Bdete-li přesvědčena lékařem o nezbytnosti vyjmutí žlučníku, ledviny, slepáku, vaječníku, kusu střeva, sleziny atd., tedy mazejte operační oblast alespoˇn týden předem MO. Zoufalá jste správně, protože jste přidušená, takže sifon 6 4xD 5-20 minut. Boty MBT. Přes den na krk BEN7 s ocáskem po hrudní kosti až do trojúhelníku a na noc kolem těla v této oblasti. Narovnejte se a vyprste.Více viz obecné zpracování: Žlučníkové kameny, zanesené žlučové cesty


Lidi 2010-12-05 16:34:02 ukázat v kontextu reset

Dobrý den,
už delší dobu mě trápí bolesti žlučníku. Je mi 28 let, vážím 67 kg, měřím 172 cm. Mám spíše sedavé zaměstnání.
První potíže se objevily už asi před 5 lety bolestí břicha, závratěmi, nevolností a zimnicí. Po pár hodinách trápení to samo odeznělo. Pár dní jsem jedla jen suché rohlíky a pak už zase normálně. Tyto potíže se opakovaly vždy po několika měsících, intenzita bolestí se zvyšovala. Až jsem musela navštívit lékaře, který mi předepsal Algifen, kterým jsem tlumila bolest při dalším "záchvatu".
Po dalších ukrutných bolestech jsem se rozhodla jít na vyšetření. Moje doktorka mě poslala na sono, kde nic nezjistili, s tím, že je vše v pořádku vyšetření skončila. Nedávno jsem měla opět bolesti.
V pátek to začalo, trápila jsem se až do pondělka, měla průjem, nic jsem nemohla pozřít, bolelo mě pod pravým žebrem a bolesti postupovaly až do ramene, při nádechu hrozné píchání.
V pondělí jsem tedy šla do nemocnice, kde si mě nechali. CRP bylo přes 330. Dávali mi kapačky a dělali vyšetření s tím, že to nakonec je bláto ve žlučníku a doporučují mi odstranění žlučníku. Už mám i termín na konec ledna. Ale nejraději bych to zrušila. Ale další záchvat už také nechci, ten minulý trval déle než 4 dny a podle mých zkušeností je každý další ještě horší.
Jenže jak se můžu zbavit toho bláta?
Můžete mi prosím poradit?
Má paní doktorka mě postrašila, že opakované záněty v těle jsou "podhoubím" pro vznik rakoviny Co si o tom myslíte?
Nyní se snažím držet žlučníkovou dietu, omezila jsem příjem tuků na minimum, ale tím se bahno neodstraní, jen se vyvaruju dalšímu zánětu.
A až "zhřeším", dám si něco tučného, tak budu zas tam, kde jsem byla.
Jsem zoufalá, moc prosím o radu jak to bláto rozpustit.
Předem Vám moc děkuji.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele