Téma: Benigní nádory

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2010-12-22 18:01:28, odpověď na #8110 ukázat v kontextu reset

Narovnat krk a šíji jako královna! Vyprsit!!! Kulich na spaní stáhnout až po horní ret a vzadu až na záda. GK+CK 1+1 lžička do 1-2 dcl vody a pít mimo jídla 2-3xD. JK 1 lžička do 1-1,5 dcl vody a pít 2-3xD po jídlech. S jídly 2-3xD ½-1 lžíci OO-KH a 1 lžičku BGO. Jako nadstandard lze brát bobule s jídly či po jídlech 3xD Q10P + DologranJ půllžičku. Neředěné dubovky z rozprašovače několikrát denně stříknout do krku. Pro odstresování, alkalizaci prostředí a detoxikaci je potřeba dýchat sifonem 6 2-4xD 5 i více minut; postupně si přidávat asi na 20 min. Záda masírovat směrem k lebce K1+MO. Šíji masírovat podobně vsedě s hlavou opřenou bradou o hruď a podepřenou o dlaně rukou, které jsou opřeny lokty o stůl tak, aby krk byl nahrben. Vhodný je též zadbalon a poválet se na něm půl až minutu 4xD. Prsa mazat MO směrem od hrudní kosti do podpaží. Uzliny také. BEN7 nosit na krku, případně i s ocáskem po hrudní kosti k solaru. Též jako dva náramky. Ne: Cukr, sladkosti, uzeniny, margaríny, bílou mouku, koření včetně kečupu (možno náš šnytlík, bazalku a to, co tu roste), příliš kyselé, těžké, spálené a přepálené, E... apod. Při ohřívání podlít vždy vše naběračkou vody a seškrábnout do ní usazeniny ze dna.Více viz obecné zpracování: Cysta aktivní (ženská


Eva61 2010-12-18 16:43:17 ukázat v kontextu reset

Dobrý den, je mi 50 let, 168v., 71kg. Jsem již 2 roky sledována v mamolog.poradně, kde mi zjistili benigní ložisko 30x30mm,cystu a fyziol.uzliny v axilách.
Před 14 dny mi doporučili odstranění nádoru a to počátkem ledna 2011. Stále však zvažuji postoupení operace. Tři roky jsem měla úporné bolesti ramen, nemohla jsem zvednout ruce a byla tzv.na dně, bez energie a nyní jsem se z toho dostala a začala znovu fungovat. Půl roku užívám autopatii a dnes jsem narazila na Vaše stránky, které mě velmi zaujaly. Pane Nový, prosím laskavě o Vaši radu, které výrobky by byly pro mě vhodné.
Moc děkuji za odpověď.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele