Téma: bolest břicha, žaludku, opakované průjmy

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2010-12-31 02:53:21, odpověď na #8239 ukázat v kontextu reset

Narovnat krk a šíji jako královna! Vyprsit! Kulich na spaní stáhnout až po horní ret a vzadu až na záda. Zrušit všechny zářivky a úsporky. 12K ½-1 lžička do 1 dcl vody a pít před jídly. TK+REK 1+1 lžička do 1-2 dcl vody a pít mimo jídla 2-5xD. JK 1 lžička do 1-1,5 dcl vody a pít 2-3xD po jídlech. K tomu 1 lžičku Dologranu a Biopron 9. Neředěné dubovky z rozprašovače 4xD denně stříknout do krku. Na noc 1-2 lžíce Křem do 2 dcl vody – dobře rozmíchat a vypít s NK ½ ml a s B komplex forte. Pro odstresování, alkalizaci prostředí a detoxikaci je potřeba dýchat sifonem 6 2-4xD 5 i více minut; postupně si přidávat asi na 20 min. Záda masírovat od zadku směrem k lebce K1+MO v nahrbené pozici. Šíji masírovat podobně vsedě s hlavou opřenou bradou o hruď a podepřenou o dlaně rukou, které jsou opřeny lokty o stůl tak, aby krk byl nahrben. Vhodný je též zadbalon a poválet se na něm půl až minutu 4xD. Též novpoklony 4xD 5-20. BEN7 nosit na krku, případně i s ocáskem po hrudní kosti k solaru. Též jako dva náramky. Nosit bederní pás od kostrče výš. Ne: Cukr, sladkosti, uzeniny, margaríny, bílou mouku, koření včetně kečupu (možno náš šnytlík, bazalku a to, co tu roste), příliš kyselé, těžké, spálené a přepálené, E... apod. Při ohřívání podlít vždy vše naběračkou vody a seškrábnout do ní usazeniny ze dna. Na tuto novou životosprávu najíždějte postupně asi týden či dva.Více viz obecné zpracování: DetoxikacePrůjem akutní


LucaHospo 2010-12-29 14:52:14 ukázat v kontextu reset

Dobrý den! Prosím o radu.
V červenci tohoto roku jsem byla s přítelem 14 dní v Řecku na dovolené a asi po měsíci co jsme se vrátili mi začali průjmy...a po dalším měsíci se to zhoršilo...,skoro jsem se složila...,měla jsem šílené návaly horkosti po celém těle...poté zimnici...,ukrutný průjem..šílené bolesti břicha...a celkové vyčerpání...,jenom jsem ležela a spala...a pomalu nemohla nic sníst..!!..Myslela jsem si, že by to mohla být nějaká bakterie z řecka...,tak jsem byla na ultrazvuku...,nic mi nenašli, brali mi asi 5x krev...a odběr stolice..a také nic nenašli, byla jsem na kolonoskopii...tam mi taky nic nenašli...pak jsem byla na vyšetření žaludku...a tam mi našli trochu žluče v žaludku..,tak jsem dostala prášky, ty mi zabrali na žaludek...ale průjem, křeče a návali byli pořád.pak jsem byla na vyšetření štítné žlázy...a také ji mám v pořádku.
Z toho jak mi pořád nic nenašli...jsem se málem složila psychicky...,pač už mě to unavovala...a omezovalo od žití...,dostala jsem šílenej strach o své blízké...a o sebe..,že umřu.!!.myslela jsem jenom na samé špatné nemoci...a mám 2letého brášku...o něho a maminu jsem dostala také šílený strach.
Byla jsem u známé na Bachovo květinové terapii..a ta mi od toho strachu docela pomohla...,pak jsem šla k léčitelovi..,ten mi dal dva čajíky...,piju je skoro dva měsíce..,je to o mnoho lepší, ale pořád to neni ono...,snažim se vyhybat nezdravím jídlům...a nestresovat se...ale cítím, že to pořád neni úplně v pořádku...,už mě to trápí 5.měsíců...a opravdu mě to ubíjí....,ted poslední měsíc mě do toho ještě začali bolet záda..!!!..
Chci Vás poprosit, jestli by jste mi něco neporadil...,je mi 20let...a ještě si chci užívat...a ne být jenom zalezlá doma...a bát se, jestli to stihnu na záchod.
Mám si dojít ještě zkontrolat záda?
předem mnohokrát děkuji za radu.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele