Téma: Akné související s menstruací, exem na rukou, mandle - čepy

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2011-01-02 13:19:13, odpověď na #8271 ukázat v kontextu reset

Máte moc mužských hormonů a ty se v játrech tlučou se ženskými. Vyprsit se za dámu, narovnat krk a do postele kulich až po horní ret. Pijte pivní čaj: 1 lžička fenyklu do 1/4 vody 1/4 hod. spařit, zcedit, dolít stejným množstvím piva nebo pita a pít 1-2xD. Kromě toho 3xD GK + VK po 1 lžičce do 1-2 dcl vody pít mimo jídla. Do jídel 3xD 1/2-1 lžíce OO-KH se lžičkou EVE. Po jídlech 2 lžičky JK do 1,5 dcl vody + 1 lžičku Dologran J. Sifon 6 a dýchat 4xD 5-15 minut. Zadbalon 4xD minutu. A novpoklony také po 10-15x. RK neředěné z rozprašovače do 4-10xD krku. Bederní pás od kostrče výš, možná Nokilt by byl na zimu lepší. Na ekzém RM nebo RM-BS. Raš do koupelí, a naše mýdlo k mytí. Na akné neředěné REK v tamponech. Do pochvy obden 1-2 ml MO a před použitím pána také... Při aplikaci pána hleďte více na kvalitu prožitku než četnost - má to příznivý vliv na hypothalamus a produkci správnějších hormonů. Ať se hoch snaží... Usmívejte se a dýchejte jako ještěrka. Začátek nádechu je výdech!!! Omezte cukr, margaríny, a prostudujte trochu Potravu jaterně šetrnější. Na noc 1/2 ml NK + 1 lžíce Křem do 2 dcl vody a po dobu kojení B komplex, potom B komplex forte.Více viz obecné zpracování: Hormonální nerovnováha a poruchy u žen


konvalinka 2011-01-01 23:39:59 ukázat v kontextu reset

Vážený pane Nový,

obracím se na Vás s žádostí o pomoc při řešení mých problémů (žena 34 let, 163 cm, 52 kg, účetní-momentálně na mateřské).
Jsem 10 měsíců po porodu a menstruovat jsem znovu začala před 3 měsíci. Bohužel se mi s tím opět vrátilo silné akné na obličeji a zádech (velké bolestivé boule). To jsem měla prakticky od puberty až do období než jsem otěhotněla. Vyskytuje se každý měsíc asi týden před menstruací. Nikdy jsem nebrala hormonální antikoncepci. Jinak během těhotenství jsem měla pleť celkem bezproblémovou. Ještě musím zmínit, že mi cca 4 měsíce po porodu začaly padat vlasy - nyní již přestaly. Dosud kojím.
Dalším mým velkým trápením je vleklý exem - praskání a loupání kůže na dlaních rukou a v ohbí mezi palcem a ukazováčkem. Dále mám četné bolestivé ragády kolem nehtů na obou rukou. Trvá cca 5 let.
Poslední problém jsou čepy na mandlích, které pozoruji zhruba 8 let – angínami netrpím.
Ještě uvádím, že trpím nadměrným ochlupením v oblasti nad horním rtem a v oblasti nohou a rukou.

Byla bych Vám vděčná za jakoukoliv pomoc.
S přáním pěkného dne.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele