Téma: Ca MOČOVÉHO MĚCHÝŘE, T1, GENERALISACE V JÁTRECH

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2011-01-27 21:34:37, odpověď na #8761 ukázat v kontextu reset

Tak k tomu LVK přidejte TK a Glucamedic a ke každé porci tabletu jedlé sody (asi 4-6 za den). K JK přidejte to CK. Sifon6 co hodinu dle možností dýchat 2-7 minut. Užívat i MO s RO v poměru 2:1 3xD 2-4 lžičky dle snášenlivosti. Při špatné to zapíjet 12K 1/2-1 lžička do decky vody. Při nechutenství toto i před jídly. Po jídlech 1 lžičku Dologranu 3xD. Záda masírovat K1+MO směrem ke hlavě v nahrbené pozici. Zateplit.Více viz obecné zpracování: Detoxikace, Imunitní nedostatečnost


Péta 2011-01-27 19:26:27 ukázat v kontextu reset

Dobrý večer, p.Nový.
prosím, poraďte nám co můžeme doplnit.
Tatínek 66let :
začátkem ledna odtraněné polypy na Močovém měchýři.
Dg: Ca močového mechýře, stav po cytoskopii.
TNM klasifikace: T1NXM1 - játra, retroperit, lymfadenopatie.
Histologie: v terénu vysoce diferencovaného papilárního uroteliálního ca vyrůstající infiltrující Ca G1, malý počet mitos, bez hemangio, bezlymfangioinvaze.
Interkurence: hypercholesterolemie.
Rozvaha: Ca močového mechýře, T1, po radikálním odstranění primárního tumoru. Dle CT vyšetření generalisace v játrech v jaterním hilu, v retroperitoneu, také polypoidní útvar v sigmatu.
Tatínek je objednán na kolonoskopií s vyloučením duplicity. Zaregistrován v onkologickém centru = po vyšetření stanovena léčba.
Dle Vašeho doporučení užívá: LVK, JK, OO - KH, CK, mazání MO + K1, bederní pás + zadbalon.
tatínek pociťuje nechutenství, váhový úbytek 6kg, pocit na omdlení zmizí doplněním tekutin, spavost, před operací se hodně potil.
Děkuju Vám za odpověď . Péťa

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele