DŮLEŽITÉ! Z nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin zrušena zdravotní tvrzení na doplňcích stravy. Na našem e-shopu naleznete výrobky Dědka kořenáře® i ostatního zboží bez jakýchkoliv zdravotních tvrzení nebo jakéhokoliv vysvětlení a zdůvodnění, proč byste měli tyto výrobky kupovat.

Radikální sebeodpuštění

350 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.4.2024

Přijetí sebe sama, zrušení vnitřních konfliktů 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Radikální sebeodpuštění

Colin C. Tipping

Přijetí sebe sama, zrušení vnitřních konfliktů

Jak se zbavit často neopodstatněných výčitek svědomí a pocitů viny a zjistit, že jsme výjimeční a dokonalí takoví jací jsme. Často se obviňujeme z toho, co jsme udělali a neměli jsme to dělat, nebo proto, že jsme neučinili to, co jsme učinit měli. Velmi často neakceptujeme sami sebe jak z hlediska fyzického, tak i psychického, což vede ke konfliktům, jež mohou vyústit dokonce i v nemoc.
Ve své nové knížce autor ukazuje, jak se můžeme zbavit často neopodstatněných výčitek svědomí a pocitů viny. Učí nás, že bez ohledu na to, co si o sobě myslíme, jsme výjimeční a dokonalí takoví, jací jsme. Také všechno, co se nám v životě děje, je dokonalé. Opírá se o teorii Radikálního odpuštění a představuje nám praktickou metodu Radikálního sebeodpuštění, jež nám umožňuje zbavit se pocitů viny, hanby, hněvu a dalších negativních emocí, které nám znepříjemňují život, a plně přijmout sebe samé takové, jací doopravdy jsme. Tuto metodu lze využít také k řešení mnoha konkrétních problémů, jako jsou finanční potíže, problémy s nadvá­hou, neuspokojivé vztahy a další. Tato praktická příručka vás naučí, jak přijmout sebe samé a mít sami sebe rádi a díky tomu proměnit svůj život tak, aby se stal ra­dostným, šťastným, tvořivým a plným lásky. Především musíme poznat sami sebe a pochopit se – v tom nám pomáhají praktická cvičení, která kniha přináší.
Poté nás autor pro­vádí metodou "pěti kroků", jež nám umožní uvolnit negativní poci­ty, prožít je a postupně je proměnit tak, abychom mohli spokojeně žít dál.

Měkká vazba, 230 stran

Vydal: Holding Medium, ISBN: 978-83-61987-03-1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.