DŮLEŽITÉ! Z nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin zrušena zdravotní tvrzení na doplňcích stravy. Na našem e-shopu naleznete výrobky Dědka kořenáře® i ostatního zboží bez jakýchkoliv zdravotních tvrzení nebo jakéhokoliv vysvětlení a zdůvodnění, proč byste měli tyto výrobky kupovat.

FoodDetective™ Test potravinové intolerance

3 950 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.4.2024

Test pro domácí odběr

Detailní informace

Detailní popis produktu

FoodDetective™ Test potravinové intolerance

Test pro domácí odběr

FoodDetective je jednoduchý základní laboratorní test potravinové intolerance. Je vyhodnocován originální soupravou FoodDetective, dodávanou britskou společností Cambridge Nutritional Sciences. Léty ověřená praxe potvrzuje, že citlivost testu je maximálně spolehlivá, avšak test je pouze orientační. Míra intolerance na jednotlivé potraviny je určována jen vizuálně, nikoli laboratorním denzitometrem.

Test Food Detective dokáže identifikovat potraviny, které spouštějí produkci protilátek. Tyto se obvykle objevují v souvislosti s několika nepříznivými stavy organismu jako je např. nesnášenlivost určitých potravin, syndrom dráždivého střeva, ekzém a artritida. Jakmile je jednou identifikujete, víte se této potravinové spouště vyvarovat.

Food Detective ™ zjišťuje intoleranci na těchto 59 potravin.
Testuje Vaše reakce na různé druhy tyto potraviny: oves, pšenice, rýže, kukuřice, žito, tvrdá pšenice, lepek, mandle, para ořechy, kešu ořechy, čaj, vlašské ořechy, kravské mléko, vejce, kuřecí maso, jehněčí maso, hovězí maso, vepřové maso, bělomasé ryby, sladkovodní ryby, tuňák, korýši, brokolice, zelí, mrkev, pór, brambory, celer, okurky, paprika, luštěniny, grepfruit, meloun, arašídy, sója, kakao, jablka, černý rybíz, olivy, pomeranče a citróny, jahody, rajčata, zázvor, česnek, hřiby, kvasnice.obilovin, lepek, ořechy, luštěniny, kakao, různé druhy masa, ryby, korýši, zeleninu, brambory, ovoce, olivy, vejce, mléko, česnek, zázvor, houby, čaj, kvasnice.

Použití

Pomocí odběrné sady si podle návodu odeberete pár kapek krve z prstu a odešlete v původním obalu na uvedenou adresu v testu. Výsledek testu s originálním FoodDetective reportem obdržíte do týdne.

Co přesně znamená potravinová intolerance

Potravinová intolerance je snížená schopnost těla strávit určitý druh potraviny nebo nějakou její složku. Důvodem je nedostatek nebo úplná absence trávicích enzymů, které se podílejí na zpracování potravin nebo její složky. Tělo je pak nedokáže využít pro stavbu a provoz buněčné činnosti. Potravinovou intoleranci způsobuje metabolická porucha. Alergie je oproti tomu nepřiměřená reakce imunitního systému na určitou potravinu. Na intoleranci organismus reaguje pomaleji než na alergii. Příznaky se mohou objevit až za několik hodin nebo dokonce několik dní. Intolerance sice život neohrožuje, ale příznaky vytvářejí potíže, které mohou nepříznivě ovlivnit zdraví.

Výrobce: SEPEA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.