AO - amarantový olej

AO - amarantový olej

Amarantový olej                                                           BGO

Úžasných 8% skvalenu hovoří za vše

Játra, imunita, ošklivá pleť, ekzémy, obezita, cévy, hormony, rakovina, skleróza, zanesený žlučník, stará střevní sliznice, stařecké skvrny, ozáření, stárnutí

Amarantový olej extrašetrně extrahovaný CO2 obsahuje až 8-9 %skvalenu, esenciální prostaglandinotvornou GLA (gamalinolenovou) kyselinu a polynenasycené kyseliny eliminující usazeniny v cévách. Doporučuji ho v imunitních procesech, při metabolizaci nasyceného tuku u obézních lidí, při snižovaní krevního tlaku a hladiny cukru v krvi, při atopických ekzémech, lupénce, alergiích, při jaterních či hormonálních poruchách, menstruačních i klimakterických potížích, cévních a oběhových poruchách, při nadměrném padání vlasů, při degenerativních změnách nervového systému, ekzémech, rakovinách (olej ze žraločích jater má skvalenu jen 2%!!!) aj.
Podle mého názoru se jedná o ideální doplněk stravy při imunitní nedostatečnosti, jakýchkoliv zánětech a pro regeneraci stárnoucího organizmu, pro prevenci změn v důsledku stresu a prevenci vzniku rakoviny. Zároveň je AO silný antioxidant.

A je chuťove velmi přijatelný do běžné potravy i studených salátů.

Princip působení:
Co vím, tak polynenasycené mastné kyseliny chrání játra a cévy, zvláště při kornatění tepen (ateroskleróze) a angíně pektoris. Zlepšují paměť, imunitu a hormonální funkce, snižují tukové zásoby a hlavně hladinu cholesterolu v krvi, jsou prevencí před infarkty, cévními problémy (křečové žíly) a mozkovými příhodami, podílejí se na úpravě krevního tlaku, mají příznivý vliv při menstruačních bolestech, při cukrovce, ekzémech, plešatosti, rakovině, revmatizmu, pískání v uchu, motání hlavy, kloubních problémech a zánětech druhu všeho. Lze v pohodě užívat i zevně za účelem omlazení pleti. Přitom jsem objevil, že se vstřebává smíchán s Měsíčkovým olejem MO tak mohutně, že u starších lidí se suchou pletí a zvláště rakovinářů na kapačkách nebo na hromadě či na konci, se uplatní i jako důležitý výživový doplněk vetřením do plochy zad a případně hrudníku a trochu i končetin. Přitom se jeho protirakovinový vliv uplatňuje neztenčenou silou.

Objevil jsem další fantastické vlastnosti AO:
a) Když se užívá při nebo po jídlech, vstřebává se díky žluči a natrávenině přes játra a stimuluje eliminaci cholesterolu a homocysteinu. Podílí se na zlepšení stavu u ekzémů, lupusu, kontaktních alergií, menstruačních a přechodových problémů, cukrovky, na metabolizaci vlastního tuku a snižování krevního tlaku. Na játra působí protizánětlivě, protiplísňově, protirakovinově a hepatoprotektivně a tak nějak veskrze dobře. Tím vším zpomaluje stárnutí.
b) Když se bere mimo jídla, vstřebává se do břišní lymfy a odtud působí na zlepšení imunity, rakoviny střev a kdekoliv vůbec (proto ho lze míchat s Měsíčkovým olejem MO). Typická a osvědčená aplikace AO je u plicních problémů, nervových potíží, padání vlasů, očních či hormonálních potíží a také u mužské i ženské neplodnosti. Také při předrážděnosti, kožní a respirační alergii.

Obvyklá léčitelská aplikace:
Dávkování 2-3×D 1-2 lžíce (10-20 ml). Lze přidávat i do jídel. Pro čištění jater a žlučovodů ráno nalačno 1-2 lžíce ½ hodiny před jídlem.

Složení:
100% amarantový olej extrahovaný CO2.

Vyhledávání


Přidat k oblíbeným

Přihlášení uživatele