BEN7 - Bioenergonáramek dk7 obnoveno

BEN7 - Bioenergonáramek dk7 obnoveno

Hubnutí, omezení pocitu hladu, imunita, rakovina, vysoký tlak, cukrovka, únava, stres a nervy,detoxikace, křečáky a otoky, bolesti kloubů a vůbec... Bioaktivační úprava vody a nápojů. Duchovně harmonizující zpětná vazba. Estetický předmět, klenot. Vděčná hračka neklidných rukou.

Náramek - obvyklý počet: 30 kuliček (já mám náramek dvojitý ze 60ti kuliček, protože takhle mi netahá chlupy...)

Náhrdelník - obvyklý počet 60 kuliček

Propojky, ozdoby a finty 40 kuliček navíc - doporučuji

-----------------------------------------------

Rozárku, úžasnou naši 99% kojenou vnučku :-) , slečna matka :-) (moje dcera) nechala na nátlak státu očkovat a sama si pro léčivé mateřské mléko užívá mimo jídla GH + GK 1 lžíce + 2 lžičky do 2-3 dcl vody + 1 lžíce OO-KH 2xD mimo jídla (když kašle někdo v okolí, přidává i TK a PK po 1/2 lžíce a 1/2 lžičky vitC100), po jídlech JK 2 lžičky do decky vody, prsa maže MO+ (směrem k podpaží) a před očkováním týden nasadí BEN7 na nohu nebo ruku někdy i sobě, ale dítěti vždy, a očkování přežívá s jednodenním pozorovatelným neklidem bez žádných jiných reakcí. Zvláštní se nám jeví, že stříbro na náramku do tří dnů po očkování VŽDY! viditelně zašedne (chemicky se opotřebí), což si vysvětluji rozkladnou reakcí se silným magnetickým a slabým elektromagnetickým (je anténově vodivý...) polem jedů z krve.

Tohle si klidně nasdílejte, protože to je vyzkoušeno na lidech, ale jako zdravotní tvrzení je to zakázáno pod těžkými pokutami na produkty napsat. http://www.novysro.cz/ben7-bioenergonaramek-dk7-1x-kulicka-postribrena-pumer-7-mm-1x-kulicka-prumer-7-mm-postribrena-lestena-pv638.html

-----------------------------------------------

 

Návod:

BEN7 – Bioenergetický náramek dk 7

je magnetický náramek nové generace. Nádherný stříbrný tvarovatelný klenot složený ze 7mm kuliček, které při sobě drží jen pomocí silného harmonického magnetického pole. Toto magnetické pole bioaktivací snižuje pocit hladu, zmírňuje únavu a stres, přispívá k rychlejšímu zvládnutí nemoci i prevence a funguje i jako bioenergetická či duchovně harmonizační brána. Přitom sluší každému a je elegantní pro každou příležitost.

Účinky a použití BEN7:

Od náramků a náhrdelníku očekáváme rozlepení problematických shluků červených krvinek díky zlepšené disociaci a rozpuštění lepivých aminokyselin. Jednotlivé krvinky potom umožní lepší přenos kyslíku do tkání, které tak nepřecházejí do kyselinotvorného cukerného přežívání. Následně klesá blokování iontů vápníku, snižuje se nervová přecitlivělost a hlavně pocit hladu. Navíc se zlepšuje detoxikace játry a tím i funkce imunity, mozkové schopnosti, psychický i fyzický výkon, zmírňují se kloubní a stařecké degenerativní problémy, ekzémy a tak vůbec. Je fantastické, jak takový krásný univerzální šperk umí být prospěšný i v nečekaných jiných aplikacích prospěšných pro zdraví!

BEN7 jsme vyzkoušeli ke spokojenosti zúčastněných i na neklidných a nespavých protivných dětech, bolehlavých a migrénických dospělých, na unavených, přetažených, depresivních, uřknutých, špatně se učících, nervních, ekzematických, virotických a všelijak nemocných osobách a i já sám jsem za měsíc nošení zhubnul 2 kg bez jiných opatření.

Nosíte-li náramek dvoj a víceřadý, doporučujeme pro běžné denní nošení sestavit kuličky v trojúhelníkovou geometrii (jang), která je velmi krásná a mechanicky odolná. Pro zvláštní duchovní příležitost a večerní toalety je vhodné honosnější symetrické čtvercové uspořádání (jin). Z dalších kuliček si můžete na náramku a zvláště náhrdelníku vytvořit nepřeberné množství ozdob.

Tři a více kuliček v jedné řadě na plovoucí podložce se chovají jako kompas - severní stranu ukazuje zlaté očko. Náramek lze elegantně skrýt do návleku z odstřiženého konce ponožky podobnému rukávu či nátepníčku.

Vliv BEN7 na okolí:

Ani při neustálém nošení BEN7 po dobu několika měsíců jsme nepozorovali žádný vedlejší účinek. Zkusili jsme omotat BEN7 přístroje jako PC, notebook, mobil, samotnou SIM kartu, SD kartu, flash, DVD, CD, kreditní kartu, fotoaparát, kalkulačku, budíky, hodinky, ale vše funguje bez potíží. Provedli jsme to i s rozpojeným náramkem, který má mnohem silnější magnetický tok, ale ani tehdy jsme žádné poruchy nezaznamenali, jen hodinky tikalky přestaly tikat. Přesto vám pro jistotu nedoporučujeme přikládat BEN7 na jakoukoliv elektroniku. A hlavně ne na kardiostimulátor, i když ani zde pokusná osoba nehlásila žádný problém. BEN7 však určitě bude poškozovat dotekem klasické diskety, audio a videokazety (zvláště je-li v rozpojeném stavu!), protože mají magnetickou paměť!
Menším problémem je občasné přichycení se magnetických kuliček na feromagnetické materiály, piliny a prach nebo mince. Také se můžete přichytit na jiného majitele BEN7! Potom doporučuji včas přepočítat kuličky...

Upozornění:
Kuličky jsou keramicky křehké a hrozí jejich prasknutí při silnějším nárazu (i při příliš rychlém magnetickém přitažení). Nutno uchovávat mimo dosah dětí jako prevenci před vdechnutím a před spolknutím (jedna kulička projde střevem bez následků, ale dvě by mohly mezi sebou stlačit tkáň, která ve stlačení odumře). Podobně je nebezpečné stlačovat mezi magnety ucho či nějakou kožní řasu.

Na tento produkt je zadána ochrana průmyslového vzoru.

Dodavatel:

® NOVY s.r.o., Rožkova 1848, 53002 Pardubice
Objednávky: www.dedekkorenar.cz, tel.: 466970271, 608444929

Komentář:

Stále probíhá nadějně testování na mně a dalších osobách.

Jedná se o náramek sestavený z magnetických kuliček o průměru 7 mm. Zatím probíhá nadějně testování na mně a dalších osobách. Objevil jsem hlubší tajemství harmonizace náramku a pochopil jsem, proč uznávají například Japonci duši meče. Náramek se totiž chová o hodně jinak než jen obyčejná hmota a o jeho neživosti začínám mít vážné pochybnosti. Většina lidí si toho asi ani nevšimne a začne ho nosit jen jako ozdobu a nebude ho chápat jako pracovitého, těšícího a zklidňujícího přítele, kterým on skutečně, i když materialisticky neuvěřitelně, ale je. Proto jsem mu dal nové jméno – Bioenergonáramek dk7, zkráceně BEN7.

Uvnitř každé kuličky je neodymový magnet, který patří k nejsilnějším na světě, proto kuličky při sobě docela pevně drží. Magnetická síla jednotlivé kuličky vyhasíná asi 1% za rok. Náramek je ošetřen tak, aby se v uzavřeném tvaru větším než 21 kuliček síla magnetů sama udržovala na stálém maximu, a zároveň takto funguje i jako transvitálně bioenergetická brána. Vzhledem k této okolnosti velmi doporučuji lidem s náramky pozitivní myšlení. Po dobu vašeho programu zlých úmyslů raději náramky dejte mimo váš dosah (prevence pro vás nežádoucí reciprocity samovolně se harmonizujících biopolí! = mohli byste o své zlé úmysly přijít... anebo dostat od Boha přednostně kopanec do pr...kamkoliv).

Povrch kuličky tvoří stříbro vysoké kvality, tedy vypadá jako stříbrná, je ale jen postříbřená. Stříbro je nejvhodnější kov pro nošení na pokožce, protože má protimikrobiální vlastnosti (ekzémy, plísně) a je velmi vodivé jak pro teplotu, tak pro elektřinu (eliminuje mikrovlny, statickou elektřinu a elektrosmog obecně do vzdálenosti podle délky vln a délky náramku či náhrdelníku. Předpokládám tedy určitý efekt i proti vlivu patogenních zón. Stříbro vlivem síry černá a je tak dobrým diagnostickým indikátorem špatné detoxikace škodlivin játry. Zvláště, když vás stříbro špiní (buď je škodlivin moc, nebo mají játra jiný problém). Stříbro lze snadno očistit velmi zředěným asi 0,5% roztokem čpavku a potom opláchnout vodou. Vás lze očistit obvykle naším bylinoglycerinovým mýdlem...

Vzhledem k obsahu stříbra očekávám i tlumení ekzematické aktivity potlačením překotného růstu škodlivých mikrobů dráždících pokožku právě do ekzému.

Účinky magnetického pole:

Magnetické náramky a tvar pole využíváme fyzikálně k disociaci aminokyselin slepujících červené krvinky k sobě do shluku. Shluky působí negativně: způsobují, že si v plicích naberou kyslík jen krvinky periferní. Cestou se od periferních krvinek shluku dosytí vnitřní a do tkání tak skoro nic nezbude, čímž se překyselí a zhorší se jejich funkce. Deglutinizace (rozlepení krvinek) zajistí plnohodnotné sycení krvinek kyslíkem v plicích jednotlivě a jeho efektivnější distribuci po těle. To vede ke zlepšení fyziologického výkonu všech tkání a snazší detoxikaci celého organizmu játry. Játra budou balastní aminokyseliny a bílkoviny zahušťující krev snadněji odbourávat a organizmus už nepoběží v záchranném cukerném stresovém režimu, který dává vzniku pocitu hladu a zrychluje stařecké zanášení a degeneraci. Tím lze očekávat i vyšší aktivitu bílých krvinek a tedy lepší imunitu. Menší viskozita krve povede ke snadnějšímu průtoku tkáňovými kapilárami a to bude šetřit nejen oběh, srdce, ale zlepší výrazně i čištění cévního aparátu (mikrotrombózy, trombózy, cholesterol, triglycidy, homocystein, ateroskleróza ap.).

Aplikace vhodná pro dlouhodobé působení je především v nošení magnetických kuliček jako náramky, nejlépe na všech čtyřech končetinách, i jako náhrdelník. Případně i alternativy břišního či hrudního pásu, čelenky a jiné tvarově uzavřené útvary většinou lokální potřeby. Na ruce a nohy v oblasti tvorby trombů, otoků, pro částečnou prevenci křečových žil, neprokrvení, otoků, bércových vředů, cévních potíží, vysokého tlaku, při zvětšení uzlin, u rakoviny, alergie a imunitních nedostatečností a mnohých dalších problémů. Též se takto osvědčuje proti únavě. Náhrdelník je vhodný u migrén, bolestí hlavy a páteře. Podél páteře lze přikládat pásy z magnetických kuliček i při otocích a blokádách zde (doporučuji na horním konci fixovat za náhrdelník a na dolním konci udělat kolečko z 21 kuliček pro omezení vlivu jang. Obvodový břišní pás se osvědčuje u cukrovky, Crohnovy choroby, celiakii, žlučníku a zvláště u kamenů v ledvinách, jaterních cyst a exotických parazitů v nich. U použitého dítěte s náhrdelníkem a náramky očekáváme menší řev, méně kroucení se trávicími potížemi, lepší spaní, výbornou náladu, menší problémy, snadnější učení a orientace v prostředí, bezkašel a zábavu - hru s tvorbou aplikací.

VAROVÁNÍ!: Při této příležitosti upozorňuji, že jediná spolknutá kulička obvykle u zdravého člověka projde do stolice bez potíží. Kdyby se ale potkaly v trávení kuličky dvě, odděleny stěnou trávicí trubice, svojí velmi silnou přitažlivostí ji stlačí a bez rychlé operace proděraví s fatálním důsledkem ne nepodobným prasklému slepáku! Tedy na to pozor, kuličky počítat a děti hlídat ještě víc, než když by vám lezly do běžící mikrovlnky nebo pračky.

Předpokládám vliv harmonického magnetického pole i na elektrosmog v okolí, záření mobilů, vysílačů, spotřebičů apod. a díky vysoce vodivému stříbru i vliv na částečnou eliminaci statického elektrického pole vašeho přetechnizovaného prostředí – v podstatě do sebe stahuje komplex elektrosmogu a statického i dynamického náboje a neutralizuje ho. Nejvhodnější varianty použití v tomto případě jsou kuličky v podobě pásu kolem matrace nebo sestavené pod matrací do podoby řídké síťové tašky či plástve včel. Faktem je, že jich je zapotřebí moc, asi 7 - 14 m.

Další uplatnění je například pro úpravu vody pro snížení tvorby vodního kamene rozmístěním jednotlivých magnetických kuliček na sací koš do studny (na feromagnetický zevně jako výsev, na nemagnetický jako 2-4 něčím oddělené, třeba prstýnkem z rozstřižené hadice, jednořadé náramky asi 2 cm od sebe kolem plastové trubky či hadice). Přitom stříbro na povrchu kuliček bude zlepšovat mikrobiální kvalitu vody ve studni.

Jiného uplatnění lze dosáhnout pro biologickou aktivaci vody – umístěním několika kuliček kolem vnitřní strany plechové hubice kropicí konve či jako zase dvěma cm prstýnky z rozstřižené hadice ap. oddělené jednořadé 2-4 náramky před zalévací koncovku postřikové hadice. Také podobně na mosazný vývod vodovodního raménka kohoutku, na sprchovou ruční koncovku, jako 1-2 náramky na hrneček (nad ouško a skrz ouško) nebo sklenici pro aktivaci vody či čaje uvnitř. Podobně lze aktivovat pomocí jednoho i více náramků láhve s nealkoholickými nápoji. U alkoholických nápojů lze očekávat menší vedlejší příznaky (opici) a rychlejší střízlivění. Pravděpodobně i výrazně lepší chuť.

Několik kuliček položených rovně na plovoucí předmět, například víčko od pomazánkového másla, kelímku ap. vám ukáže severojižní směr jako kompas. Severní strana každé kuličky je označena zlatým okem.

Jak náramek používat běžně:

Základem je nošení jednořadého náramku na všech končetinách a náhrdelníku na krku. Možno jej nosit i přes rukáv nebo ponožky, případně v látkovém tunýlku, nátepníčku apod. Dvoj a víceřadý náramek je esteticky velmi krásný a přidává na obřadnosti a eliminuje možnost samovolné ztráty, ale magnetické pole již významně nezesiluje. Základního efektu je dosaženo. Člověk by si měl být vždy vědom, proč si náramky bere. Jestli to je rutinní nádherná ozdoba s fyziologickým působením na organizmus, proti hladu, pro regeneraci anebo i s významem duchovním viz níž. Jinak dál číst není třeba...

Jak náramek používat ve zvláštním duchovním režimu:

Náramky je možné nosit ve dvou podobách – nespojující se (jang) a spojující se (jin). Když přiblížíte zápěstí ověnčené náramky k sobě, náramky se přicvaknou (obr. 1a). Kuličky obou náramků se spojí buď tak, že středy kuliček jednoho náramku jsou umístěny v mezerách mezi kuličkami druhého náramku (obr. 1b), pak dojde k tomu, že při pokusu o oddálení náramků se tyto od sebe oddělí ve stejné podobě, v jaké byly před přiblížením (obr. 1c) – jedná se tedy o podobu nespojující se (jang). 

Obr. 1a-c

V druhém případě se po přiblížení (obr. 2a) náramky spojí tak, že středy kuliček jednoho náramku jsou umístěny přesně naproti středům kuliček druhého náramku (obr. 2b), pak dojde k tomu, že při pokusu o oddálení náramků se tyto spojí v jeden velký náramek (náhrdelník) kolem obou zápěstí (obr. 2c) – potom se jedná o podobu spojující se (jin).

Obr. 2a-c

Ráno doporučuji nasadit náramky v podobě nespojující se (jang) ruka/ruka a na stejné straně těla ruka/noha, a takto by měly být nošeny přes den, případně tak dlouho, dokud trvá fyzická námaha, sport ap. V pozici spojující se (jin) by se měly nosit večer, stejně tak po celou dobu psychostresu v mezidobí. Tato pozice je zvláštní svojí vícevýznamovou týmovostí (jin) a když přiblížíte končetiny před tělem, tak se všechny náramky spojí v jeden!

Na noc se nosí podle toho, jaké zátěže bylo na organizmus v průběhu dne víc. Jestli fyzické, tedy nespojující se (jang), jestli duševní, tedy spojující se (jin). Změnu nošení náramků z podoby „jang“ do „jin“ či naopak provedete rozpojením jednoho z náramků, otočením pruhu kuliček kolem zápěstí opačným směrem (o 180°) a jejich opětovným spojením do náramku.

Navléknutím náramků v nespojité poloze (jang) na čtyři prsty mimo palce u každé ruky a jejich přitisknutím (i s náramky) jako při modlitbě, přičemž jsou oba palce přitisknuty k sobě a dotýkají se hrudní kosti, dochází k aktivizaci hmotných rezerv organizmu pro překonání nějaké následné fyzické nebo sportovní námahy či výkonu (obr. 3).

Obr. 3: Aktivizace hmotných rezerv organizmu

aktivizace rezerv

Pro opravu organizmu, dlouhověkost, při vnitřních chemických problémech, pro boj proti chorobám, proti hladu, pro detoxikaci apod. je vhodné nosit náramky na všech končetinách ve stylu nespojujícím se, jang. Materialisti a bezvěrci stylem "jak to vyjde". Při testování dlouhodobého nošení jen dvou náramků je úspěšnost omezení subjektivního pocitu hladu poloviční oproti čtyřem náramkům.

V lokálních případech bolavých svalů, vaziv, kloubů, poruch prokrvení a lymfatické nedostatečnosti doporučuji aplikovat místně různé sestavené útvary z magnetických kuliček. Jedná-li se o akutní stavy, bolesti náhlého charakteru, krátce po vzniku apod., osvědčilo se ve tvarech upřednostnit špičky (jang) (obr. 4). U chronických a dlouhodobějších poruch je vhodnější nosit náramky v spojující se podobě (jin), případně sestavit kuličky do oblých tvarů (například podobných firemním znakům mercedesu, oplu, toyotě, mazdě ap.), které tvoří magnetické pole spíše spojité nebo kombinované (jin-jang) (obr. 5).

Obr. 4 a 5

Kolem únavových poškození a chronických potíží a za účelem tlumení nějakých lokálních poruch doporučuji  experimentovat  - například sestavit náramek či náhrdelník s tvarovým zářičem v nejrůznějším plošném uspořádání kuliček do kroužku, sluníčka, kopretiny, křížku, větviček a větvení všude možně po těle (obr. 6a, 6b).

Obr. 6a-b

Tvarový zářič je možno i přichytit na oděv pouhým podložením několika magnetickými kuličkami z vnitřní strany tkaniny a lze jej takto nosit jako léčivou brož (obr. 7). Je možné též sestavení plošně vícenásobného náramku (obr. 8a) či prstenu (obr. 8b).

Obr. 7 a 8a-b

Magnetické útvary tvořte podle situací. U rakovinného nádoru doporučuji tvar antisluníčka, kdy v náramku potřebné velikosti utvoříte od kruhu krátké tyčinkové paprsky směrem ke středu k nádoru (jang) (obr. 9a). Po operaci k regeneraci či bezproblémovému přežití ozařování místo paprskovitých tyčinek tvořte malé prstýnky či obloučky po vnitřním obvodu (jin) (obr. 9b).

Obr. 9a-b

Pro duchovní vyrovnanost, proti stresu, nervové přetíženosti a psychické únavě, hektickému životnímu stylu (ale také proti migréně a bolestem hlavy, což je kupodivu jang) se osvědčuje nosit náhrdelník (jin). Čelenku (obr. 10a, b) bych radil nosit při intenzivním studiu a zvláštních konstruktivních psychonamáhavých meditacích (jin). Lze nosit náramky, náhrdelník i čelenku ap. najednou.

Obr. 10a-b

Navléknutí náramků ve spojujícím se stylu (jin) kolem pevně propletených prstů spojených rukou vedoucích pod křížícími se palci je ideální pozice pro akceleraci vyčištění mysli od balastních myšlenek a stresů a příprava pro vyšší intelektuální až duchovní či konstruktivní činnost (obr. 11a).

Propojení náramků v „jin“ podobě jako v předchozím případě umožňuje aktivizovat vyrovnání psychovypětí při pocitu nespravedlnosti, naštvanosti a ublížení (mírnější aktivace procesu Božího soudu). V tomto případě máte náhrdelník vzniklý spojením obou náramků kolem propletených prstů spojených rukou, ale je jakoby zavěšen za palci přitisknutými rovnoběžně k bližšímu ukazováku (obr. 11b). Soustředíte se na problém a, znáte-li, i na toho, kdo vám ho způsobil. Tak pokračujete tak dlouho, až se vám palce samovolně povolí do propletené překřížené meditační polohy. Tím došlo k vyrovnání biopolí a negace šla do přiměřené rovnováhy. Budete-li se tím ale znovu dál zabývat, váš problém se objeví opět a intenzivněji, protože jste nabourali harmonizaci biopolí (Boží soud) a můžete začít znovu.

Obr. 11a: Pozice vhodná pro čištění mysli

čištění mysli

Obr. 11b: Pozice vhodná pro aktivaci Božího soudu

Boží soud                                         

Jste-li v prostředí vlivu černé magie, bioenergetických experimentátorů a nezkušených či neduchovních léčitelů, psychoenergetických patogenních zón, voodoo, míst spjatých se smrtí apod., magnetické náramky a náhrdelníky se asi budou trochu více zahřívat při eliminaci bioenergetických zkratů. V takovém případě doporučuji si cvičit několikrát denně jako zdroj vlastní zásoby bioenergie BUMS (bojové umění meditačního stylu), novpoklony nebo alespoň „Taiči“.

Magnetické pole předpokládá uzavřený obvod. Je-li vytvořena nějaká magnetická ozdoba, bude mít mnohem vyšší efekt do tkáně, a proto bude zapotřebí mít takový zářič přiložen jen po omezenou dobu několika dnů permanentně (nebo jen několik hodin denně dlouhodobě). Uzavřený jednoduchý náramek je harmonický a zatím se zdá, že ani při dlouhodobém stálém nošení nedělá žádné problémy. Přesto bych radil nosit ho jako čelenku jen krátkodobě či omezeně – třeba jen po dobu intenzivního studia, těžkého stresu, deprese a psychovyčerpanosti.V oblasti kovových implantátů, kardiostimulátoru apod. jen mimo tyto oblasti, nebo vůbec ne. Jinak vliv pro starce, gravidní nebo děti je podle všech dosavadních pozorování jen vysoce pozitivní.

Při každém opětovném nasazení náramku je žádoucí tento myšlenkou uvítat, zaradovat se z něj, usmát se na něj, případně pozdravit jej a popřát mu úspěch s vaší regenerací a opravou. Tím zesilujete funkční biopole a ladíte ho ke svému organizmu. Ochočujete si ho i sebe. Efektivita je překvapivě až několikanásobná. Odborníkům to doporučuji pro zjednodušení svést na pozitivní psychosomatiku.

Vzhledem ke zvýšené interakci biopolí náramků a náhrdelníků doporučuji, aby se nositelé BEN7 vzájemně pozdravili, protože tím indukují v pozdraveném náramku skrz CNS navýšení bioenergie a zesílení biopole, což se projeví na pozdraveném i zdravícím na různě dlouhou dobu až několikanásobkem bioenergetické intenzity a pozitivního vlivu. Pozdrav je vhodný milými slovy či úsměvem, pokynutím ruky nebo hlavy (zdá se, že i pouhou intenzivnější myšlenkou).

Variabilní práce s magnetickými kuličkami nabízí kreativním osobám nepřeberné možnosti tvoření jako nádherná a velmi ozdobná účelová stavebnice ozdob nahrazující plný trezor šperků. Každou hodinu lze být jiná (jiný) a navíc i s pocitem efektivní péče o své zdraví (obr. 12).

Obr. 12

Nové poznání s BEN7

Ben není klenot, ale přítel, společník a ochránce!

Pro hloubavé:
Špatně prokysličené tkáně se překyselují a některé, většinou postarší buňky, odumírají dřív, než to je plánováno. Cytoplazma z nich obsahuje obrovské bílkoviny a aminokyseliny, které nemohou lokalitu opustit, protože jsou moc obrovské a skrz stěnu žilní strany kapiláry neprojdou do krve, aby je mohla játra detoxikovat. To umí jen lymfatický systém, ale ten u atrofující pokožky starých lidí má jen sotva poloviční celkový efekt, takže to trvá moc dlouho a množství těchto látek, které jsou silně hygroskopické, dělá otoky. Takže se mnohdy znovu ukládají do buněk jako nedisociované a nerozpuštěné amorfní krystaly zřejmě s kationtem draslíkem či sodíkem a estery. Jsou tedy lepidlem nalepujícím se na cévní stěny a lepící krvinky i další k sobě a na cévní stěny včetně případných metastáz, které tím jsou zároveň maskovány před bílými krvinkami. Harmonické magnetické pole je vyruší z poklidu lepidla skládky a disociuje a rozpouští je do roztoku tělních tekutin na zvlášť kationt a zvlášť aniont (zlá kyselá složka), čím jsou připraveny na chemickou aktivitu, tedy se i rozložit a oxidačně enzymaticky rozpadnout na menší díly v játrech a ta to potom vyhodí do plic, žuče a ledvin. Je-li ale aminokyselina v podobě hůř rozložitelného cukerného esteru, je to vyhozeno z jater částečně i do cév (aterosklerotiké pláty) a odtud i do pokožky, což velice chutná plísním a mikrobům tamo přítomným za nadšeného množení a silného chemického jedovatého a superkyselého odpadkování dráždícího vás vyrážkou a ekzémem. Tyhle estery jsou prevít maskující zvlášť dobře i metastázy před bílými krvinkami a slepující červené krvinky k sobě, aby zahušťovaly krev a omezovaly přenos kyslíku, i na cévní stěny za účelem trombózy a sklerózy.
Když se v aminokyselině objeví síra (v bílkovině je skoro vždycky) a je přítomno silně kyselé bezkyslíkové stresové přidušení, může se oddělit jako thiol (organický sirník), který je sice také lepivý, ale svojí jedovatostí zabíjí krvinky a ty po odumření se rozpadají a jejich cytoplazma... viz začátek textu...
Jaterní buňka si bez kyslíku s jedovatými thioly neví rady, hromadáí je a odumírá. Malinko to zlepší tuky (třeba OO-KH) a alkohol (JK), s jejichž pomocí se dostane tento sajrajt do žluče a se stolicí ven. Jinak se hromadí v pokožce a čeká na disociaci nebo kremaci. Dostanete-li se do silnějšího magnetického pole (eletktromotory, centrály, vysílače, kabelovny, mikrovlny a mobilní uzly sítě GSM i wifi, rozvaděče ap.) a prudce se disociují, mohou snadno způsobit rakovinu jater a rychle metastázovat. Mohou způsobit psychoúnavový i fyzickoúnavový syndrom, poruchy kteréhokoliv orgánu, ekzém a alergii, případně autoimunitní selhání sežráním vlastního orgánu. Ben7 je jako správný rytíř svým harmonickým magnetickým polem uvolňuje ze skládky a svým stříbrem se sírou vyreaguje za vzniku sulfidu nevábné tmavošedé barvy, kterou upozorňuje na to, že máte játra trochu ve srabu a on to odnesl. Když spotřebuje stříbro, tak svým polem sice funguje dál, ale již ten sajrajt neváže, takže je potřeba ho vyměnit. Myslím, že ho dokážu regenerovat, ale chce to sérii pokusůůůůůůů.....
Harmonické magnetické pole chápu jako takové, které udrží v harmonii osteoklasty s osteoblasty, kostní to buňky. Nepřiměřené upřednostní prvých může vést až k rozpuštění kosti, a proto jsem opatrný na hodnocení cizích magnetických náramků atd. s neharmonickým polem. Dalo to dost testování a výsledek je u Ben7 excelentní. Bohužel vám nemohu ručit za jiné výrobky na podobném principu - to je na vaše riziko. Nakonec lze očekávat, že nejste-li odvápněni příliš, lze se i tak po včasném zahození dožít důchodu. Oheň je také podobně dobrý sluha, když se to s ním umí...
Většina magnetických hraček je pokovena niklem s vysokým stupněm alergizace. Zlacené se udržují krásně v barvě, protože zlato reaguje velmi špatně - teprve až s obrovským přebytkem thionů a roztoku sirovodíku v potu, kdy v podstatě je už skoro po vás a není tak schopno vás chránit jako stříbro. Ale zase jste zlatě se skvoucí...
Podotýkám, že stříbrný šperk bez lokálního harmonického magnetického pole se chová jen trochu dezinfekčně na pokožku a nespotřebovává se.
Takže teď víte skoro všechno a je vám jasné, že Ben7 je na vaší straně, jiné jsou na jiné...
Záleží na prioritách... Někdo je sobec a má rád především sebe, na dědice nemyslíce. Někdo je ale přející a nechává pozůstalým šanci si něco na jeho účet rozfofrovat a užít si tak života na plnější a krásněji prohýřenější pecky...

z Diskuze:
http://www.dedekkorenar.cz/diskuze/tema/425.html
kdos: Ale prozila jsem s naramky uz podruhe zcela odpudivy den (odpudivy predevsim pro moje deti, na ktere jsem vrestela hnusarny, jak kdyby me posedl zly duch ) a to byl takovy propad, ze jsem se nestacila divit. Je fakt, ze jsem posledni tydny mela dost prace a minimum spanku, takze roli hrala vzdy velka unava, ale uz bych to nechtela zazit - uplne jsem se propadla do zloby a nemohla jsem se z toho vyhrabat...
Já: To dělají vaše stresové hormony, kterými se snaží vaše tělo ubránit přemíře toxinů náramky do krve uvolněných. Bohužel zapomínáte dýchat, a tak játra nemohou uvolněné toxiny likvidovat. Ve vašich přidušených podmínkách budete muset nošení omezit a zůstat ze svojí zásobou uložených toxinů nebo se naučit dýchat.

Ben se velmi osvědčuje jako krátký náhrdelník přes štítnou žlázu na zlepšení její funkce a se spuštěným ocáskem vzadu po páteři i na blokádách vedoucích k bolesti hlavy, migréně, bušení srdce a astmatu. S ocáskem po hrudní kosti mezi prsy pro krvetvorbu, dýchání a zadýchávání, únavový syndrom, angínu pektoris.

Neváhejte si dělat pokusy, jako paní, která po operaci prsu si dala náramek proti cystě na něj a zavěsila dvěmi spojkami na náhrdelník. Jiná podobně dala náramek na ruku u ramene, protože nemohla zvednout ruku. Změny jsou většinou velmi rychlé. Někdy ale začínají potížemi z přebytku neeliminovaných jedů.

Špiní-li se vám Ben, tak počítám, že vám každá zčernalá kulička zachránila asi půl gramu jater. V tom případě to chce silně dotoxikovat + OO-KH. A nové kuličky do společnosti... staré nadoma...

Jak náramek objednat:

Objednávky budeme předběžně přijímat zatím výhradně z tohoto e-shopu a dodávat podle pořadí došlých objednávek, až budou k dispozici asi v polovině května po vašem potvrzení našeho avíza emailem. Poslední informace z ciziny praví, že mé požadavky jsou technologicky poněkud obtížněji proveditelné, dodávka je přislíbena do poloviny května. Potom budu potřebovat asi týden na bioenergetickou aktivaci, měření kvality, selekci a značení.

Obvykle by mělo stačit na všechny končetiny asi 160 magnetických kuliček o průměru 7 mm s harmonizovaným magnetickým polem. Budete-li chtít i náhrdelník, tedy asi dvojnásobek. Pro jiné aplikace, například pro úpravu vody, revma, rakovinu atd. asi vícenásobek.

Vložte propočítaný počet kuliček do košíku a až budou zde a s mojí bioenergetickou úpravou připraveny k expedici, my se vás zeptáme, jestli k tomu nebudete chtíti ještě něco...

Ovlivňování počasí:

Tajemství dědka kořenáře jak se dělá bioenergeticky slunce a hezké počasí. Soustřeďte se potřebně dlouho na vyzařování bioenergie prsty a z čela posílejte dírou mezi ukazováky a palci do problémového úseku oblohy. Efekt zesílí BEN7 (viz zde) odhalen na levé ruce:

slunce4

Pohádka o BEN7

Diskuze - poznámky uživatelů

Diskuze - rétorický trénink

Přihlášení uživatele